Життя

В’язаний плед в інтер’єрі: як обрати найкращу модель

. 5627

Що створює чотири стіни , підлогу та дах родинним будинком? Затишок. Коли приємно повернутися з роботі, відрядження або відпустки; дивитися на дрібниці, що з любов’ю обрані вашими рідними; торкатися м’яких подушок або теплих пледів. З дитинства плед – ознака захищеності, комфорту та затишку. Як обрати в’язаний плед для сучасного інтер’єру?

 

pl

Матеріал

pl2

Найбільшого затишку та стилю інтер’єру додають пледи з натуральної бавовни, альпаки, кашеміру, овечої або козячої шерсті із додаванням акрилу. Вони добре зігрівають, дають шкірі дихати, не викликають зайвого потовиділення. Бавовняні пледи гіпоалергенні.

pl3

Натуральні шерстяні пледи не мають підвищеної електростатики, не перегрівають тіло, не линяють. Якісне фарбування пряжі безпечно для дітей та дорослих.

Фактура

pl4

Більшість в’язаних пледів мають рельєфну фактуру завдяки різним типам плетіння, косам, складним візерункам З цікавими сучасними варіантів рельєфних в’язаних пледів від українського бренда «Наталка» ви ознайомитесь тут. Особливу цінність мають вироби із двостороннім красивим орнаментом, складною обробкою країв, асиметричним візерунком.

Розмір

pl7

Для малечі обирайте пледи розміром 60-80, 85х85, 90х90 або 120х120см. Такий плед зручно покласти у коляску та ліжко. Невеличкі пледи служать в якості покривал стільців, лавок, висячих крісел-качалок та садових меблях.

pl5

Квадратні або прямокутні пледи із розмірами сторін від 110 до 160см загорнуть дитину, прикриють ноги або спину. Пледи таких розмірів зручно використовувати в якості покривала дитячого або підліткового ліжка, як накидку на крісло, маленький диван, тахту, козетку,лавку, топчан.

pl8

Прямокутні пледи із розмірами 120х180 дозволяють загорнутися дорослій людині, вони використовуються як покривало ліжка, дивану, великого крісла.

Колір

pl6

Різнокольорова палітра в’язаних пледів дозволить обрати виріб, що ідеально доповнить ваш інтер’єр.

pl9

Обирайте плед у стилі вашого інтер’єру:

-середземноморський: білий, синій, блакитний;

-скандинавський: всі кольори натурального дерева, молочний, м’ятний;

-хай-тек- білий, чорний, сірий, шоколадний;

-прованс: білий, рожевий, блакитний, м’ятний, бежевий, молочний;

-модерн та арт-деко: пудровий, ліловий, червоний, лазуровий;

-орієнтальний: червоний, шоколадний,молочний, синій;

-тропічний: блакитний, зелений, червоний.

pl10

Використовуйте плед як фон для яскравих подушок або в якості самостійного кольорового акценту.

Реклама

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама