Життя

Вибір тканини для постільної білизни

. 8018

Вибір тканини для постільної білизни — дуже важливе завдання, так як рівень комфорту вашого сну безпосередньо залежить від якості обраної постільної білизни. Найчастіше, люди вибирають натуральні тканини, не дивлячись на наявність величезного розмаїття синтетичних аналогів тканин, які нітрохи не гірше, ніж навіть найбільш високоякісні природні матеріали.

a1

Натуральні тканини — ідеальний варіант для комфортного сну, адже природні матеріали відрізняються винятковими властивостями комфорту і надійності. Натуральні тканини, які використовуються при виготовленні постільної білизни найчастіше:

• Шовк — міцне і надійне волокно, з якого виробляються найбільш дорогі види постільної білизни. Постільна білизна з шовку характеризується по-справжньому розкішним зовнішнім виглядом і глянцевим блиском, завдяки чому дарує своїм щасливими власникам не тільки комфортний і приємний сон, але і естетичний зовнішній вигляд ліжка. Тканина також є гігроскопічною і водонепроникною, що істотно полегшує режим прання та догляду за шовком. Шовкове полотно дуже легко стирається і максимально швидко розгладжується після прання — у вас ніколи не виникне проблем у догляді за цією тканиною. У жарку погоду, шовкова тканина постільної білизни приємно обволікає тіло прохолодою. Головним недоліком шовкової
білизни є висока вартість щодо інших популярних видів натуральних тканин для постільної білизни;

a2

• Льон — ця тканина традиційно є ідеальним вибором для шиття легкої і приємної на дотик постільної білизни, що відрізняється високими характеристиками теплоізоляції і практичності. Льон дуже швидко сохне і прекрасно вбирає вологу. Головною перевагою льону є його виняткова надійність — постільна білизна з льону може прослужити вам десятиліттями, практично не втрачаючи своїх характеристик. До головних недоліків можна віднести відносно високу вартість і складний, іноді, режим догляду — адже лляна тканина легко мнеться і важко розгладжується після прання;

• Бавовна — не менш популярний варіант, ніж два вищезгаданих. Бавовняна тканина гіпоалергенна, ергономічна і досить дешева. Бавовна швидко відпирається і дуже швидко висихає, завдяки чому догляд за бавовною необтяжливий для власників комплекту постільної білизни з цієї поширеної тканини.

Купити двоспальну постільну білизнуза оптимальними цінами в найкращому Інтернет-магазині можна вже сьогодні замовляйте та спіть затишно.

Реклама

Поширюйте

Коментуйте


Реклама