Життя

Вибір побутової бензопили

. 7646

 

Ланцюгова бензинова пила - чудове придбання для роботи з деревом на власній заміській або садовій ділянці. Побутові бензопили коштують недорого, а їх функціонал дозволяє виконувати самі різні завдання - починаючи з відходу за садом і закінчуючи заготівлею дрів на зиму (у розумних масштабах). Якщо вам потрібна бензопила - купити в Україні новітні моделі за найоптимальнішими цінами можна на нашому сайті.


Передусім, побутові бензопили відрізняються від полу- і професійних аналогів обмеженою потужністю - вони комплектуються двигунами до 3 кВт. Цієї потужності цілком вистачає для виконання більшості цільових завдань, таких як відпилювання гілок дерев і розпилювання невеликих деревних стволів.

 

benz

Довжина шини у більшості моделей побутових бензопил - до 40 сантиметрів, чого цілком вистачає для передбачуваних цілей використання.Зверніть увагу на один нюанс - якщо у вас стоїть вибір між двома моделями пив, довжина шини яких відрізняється, але потужність однакова, то у такому разі краще вибирати пилу з довжиною шини менше, оскільки швидкість розпила тоді буде істотно вищий. Варто відмітити, що виробниками, найчастіше вказується, оптимальна довжина шини для кожної моделі бензопили - це інформація має бути вказана в інструкції до застосування інструменту. Настійно не рекомендується перевищувати заявлену виробником максимальну довжину шини - це може позначитися на якості роботи.
Оптимальний час роботи для побутових моделей бензопил - не більше 40 хвилин в день. Якщо працювати більше - істотно прискорюється знос устаткування. У інструкції до виробу має бути вказаний оптимальний час роботи при збереженні номінальних показників продуктивності.

benz1

Також, при виборі бензопили для ведення домашнього господарства, приділите увагу і эргономичности пристрої. Ручка повинна зручно лягати в кисть, а покриття має бути не слизьким. Важливий аспект - при роботі з бензопилою, передня її частина має бути додатково захищена сталевими пластинами і антивібраційним прошарком, тому приділите цьому моменту окрему увагу при виборі побутової ланцюгової пили.

Вага пили теж грає не останню роль, адже навіть півгодини роботи з інструментом в руках можуть виявитися непосильними для багатьох непідготовлених людей. Ланцюгові пили побутового класу важать 2-4 кг, при цьому додайте ще пару умовних кілограм з урахуванням роботи двигуна і робочої вібрації.

Реклама

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама