Життя

Пшеничне пиво: секрет легкості смаку та ідеальні поєднання

. 3025

Нефільтроване пшеничне пиво — універсальне рішення для теплого і холодного сезону.

 

real 1570000215 1

Воно чудово втамовує спрагу, відмінно поєднується з різними закусками, приваблює унікальним ароматом з відтінками цитрусових і м’яким, легким смаком.

Секретна формула і особливості

В основі цього сорту пінного — пшениця та ячмінь. Саме перший компонент забезпечує солодкий і приємний післясмак. Інші особливості пшеничного пива:

  • стійка, рясна піна;
  • ігристість;
  • фруктові нотки;
  • світлий відтінок.

Цей сорт відрізняється своєю легкістю і м’якістю. Його ніжний смак відмінно доповнює різні страви і закуски. Він може стати ковтком свіжості в спекотний літній день, прекрасним напоєм для пікніка, затишного вечора в барі або домашній обстановці в компанії друзів.

Культура вживання

Якщо ви ще не відкрили для себе цей сорт, спробуйте продукцію компанії «Уманьпиво». А щоб максимально насолодитися його смаковими якостями, пропонуємо ознайомитися з рекомендаціями щодо вживання ароматного, освіжаючого напою.

Пшеничне пиво прийнято пити з широких масивних келихів. Товсті стінки зберігають прохолоду напою. Пінне слід повільно наливати в склянку під нахилом, щоб напій струменів по стінках і не сильно пінився. Пиво прийнято пити охолодженим: рекомендована температура споживання — 7–9 градусів.

Пшеничне пінне прекрасно поєднується з овочами на грилі, розсільними сирами, рибою і морепродуктами. Відмінна комбінація створюється з пива та закусок у вигляді кілець кальмарів, курячих крилець і в’яленого м’яса. Це універсальне рішення, яке можна смакувати з піцою, грінками або фастфудом. Яке б поєднання ви не обрали, багата комбінація смакових якостей гарантована!

Реклама

Поширюйте

Коментуйте


Реклама