Життя

Чому варто купити бензогенератор?

. 6154

 

Життя сучасної людини неможливо уявити без використання електроенергії. Навіть короткотривале відключення світла може стати доволі серйозною проблемою. Тому аби попередити можливі клопоти, викликані відсутністю електроенергії, варто заздалегідь купити бензогенератор, який забезпечить електрикою помешкання чи інший об’єкт.


Що таке паливний генератор?

benzog

Сучасний паливний генератор електроенергії — це свого роду міні-електростанція, яка здатна працювати автономно. Для продукування електрики агрегату потрібне пальне: на 1 кВт/год. Світла йде приблизно 0,5 л бензину, дизпалива чи газу.

 

Принцип роботи такого агрегату доволі простий. У бак заливають пальне, яке далі потрапляє в камеру внутрішнього згорання. Далі іскра підпалює рідину і в процесі горіння виділяється теплова енергія, яка і перетворюється в електрику.

Паливні генератори можуть працювати на різних типах пального. Однак для домашнього ужитку зазвичай обирають бензиновий або дизельний варіант.

Переваги бензогенераторів
Бензогенератор — ідеальний варіант для дачних будиночків, а також коли потрібне резервне джерело електрики. Вони легко впораються з освітленням невеличких помешкань, в яких немає великої кількості потужних електропристроїв.

Ціна бензогенератора напряму залежить від його потужності, характеристик двигуна, а також інтенсивності використання пального. Бензинові агрегати, як правило, не громіздкі і доволі легкі. А низький рівень шуму, що виникає в процесі роботи, дозволяє встановлювати їх без додаткової шумоізоляції навіть в домі.
Купуючи бензогенератор, також варто звернути увагу на його головні характеристики:

  • потужність;
  • час автономної роботи;
  • спосіб запуску;
  • тип конструкції.

А взагалі перед покупкою будь-якого генератора варто уважно ознайомитися з технічними характеристиками агрегату і поцікавитися відгуками тих, у кого вже є такий помічник.

Реклама

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама