Життя

Доглядові дзеркала. Характеристики

. 3398

 

Найбільшого поширення в оглядовій роботі митних служб на ділянках контролю транспортних засобів — автомашин, залізничних вагонів, річкових і морських судів, літаків і вертольотів отримали комплекти доглядових дзеркал, що застосовуються в поєднанні з електричними ліхтарями.


Параметри доглядових дзеркал

 

Набори містять подовжувальні штанги, на яких за допомогою рухомих шарнірних з'єднань кріпляться змінні доглядові дзеркала. Доглядові дзеркала, що входять в різні комплекти, мають, як правило, круглу форму і розміри від 20 до 80 мм в діаметрі, а також прямокутну форму з розмірами в межах 80х50 мм або 100х60 мм.
У випадках виявлення сторонніх вкладень для їх вилучення на тих же подовжувальних штангах замість дзеркал встановлюються спеціальні гачки або магніти.

111

Одним з таких наборів є «Огляд». Він призначений для виконання візуального огляду важкодоступних погано освітлених і неосвітлених місць в приміщеннях, транспортних засобах і вантажах. Стрижень власника дзеркала має можливість повороту його на кут не менше 270° щодо осі телескопічної штанги. Фіксація змінних дзеркал здійснюється спеціальним замком. Для зберігання і перенесення телескопічна штанга (в складеному вигляді) і два дзеркала укладаються в спеціальний підсумок
Набір має наступні технічні характеристики:

  • довжина розсувної штанги (з руків'ям) 550-1200 мм;
  • маса носиться комплекту 1,9 кг;
  • маса робочого комплекту, не більше 1,4 кг;
  • розмір змінних дзеркал діаметром 80 мм, 110х65 мм.

Удосконалення комплекту доглядових дзеркал йде шляхом застосування нових матеріалів і більш економічних освітлювальних світлодіодних приладів. З метою виявлення вибухових пристроїв, вогнепальної та холодної зброї, контрабанди, а також негласно встановлених засобів знімання інформації. У конструкції широко використані сучасні матеріали. Телескопічна штанга з вуглепластику разом зі світлодіодним ліхтарем підсвічування важить всього 350 г. Поперечне руків'я і плечовий упор особливо зручні при проведенні великого обсягу доглядових робіт.

112

Опукле сферичне дзеркало, збільшуючи кут огляду, помітно підвищує продуктивність доглядових робіт, що важливо при масовій перевірці транспортних засобів, вагонів, контейнерів тощо. Кругле дзеркало загального призначення діаметром 160 мм служить для виконання основних робіт з огляду контрольованих об'єктів. Мале дзеркало діаметром 85 мм дозволяє детально вивчити важкодоступні порожнини.

Для огляду днищ автомашин і особливо туристських автобусів при змінюються моделі пересувного (на коліщатках) доглядових дзеркал середнього розміру з підсвічуванням зони невеликими прожекторними лампами та довгою ручкою з кнопками управління і живлення ламп.

Реклама

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама