Життя

Вибір толстовки для занять спортом

. 3523

Толстовка — це такий же незамінний елемент гардеробу кожної сучасної людини, як і футболка. Стильна і затишна толстовка — незамінний елемент гардеробу будь-якої людини, особливо якщо вона любить займатися спортом. У міжсезоння і холодні пори року дуже складно вибрати для спортивних тренувань комфортний та надійний одяг — і тут вам стане в нагоді практична і тепла толстовка.

 

tolst

Основне призначення толстовки — зберігати тепло, тому найчастіше, толстовки виглядають як найтепліші кофти з капюшоном, еластичними манжетами та гумками, для гарантії відмінної посадки і захисту тіла від продування. Особливо, це важливо під час занять екстремальним спортом — вам же не хочеться банально простудитися на шляху до чергової пригоди. Крім того, тканина толстовки повинна забезпечувати оптимальну терморегуляцію і повітрообмін. Це визволить вас від надлишку поту навіть під час найважчих тренувань. Крім того, ви не будете перегріватися, що позитивно позначиться на витривалості організму.
В процесі вибору толстовки, особливу увагу приділяйте тканині. Кращим вибором для занять спортом буде толстовка з теплого флісу або поліестеру. Це досить багатофункціональні і універсальні тканини, які мають низку переваг, серед яких підтримка достатнього рівня циркуляції повітря, відмінні показники збереження тепла і міцність. Завдяки таким характеристикам, толстовки з поліестеру і флісу будуть чудовим вибором і в якості запасного елемента одягу під час літніх походів на природі із екстремальними розвагами, і під час зимових морозів.

tolst1

Під час придбання толстовки для занять спортом, вкрай важливим аспектом є посадка і крій одягу. Якщо ви займаєтеся скелелазінням або рафтингом, то обрана кофта не повинна сковувати рухів ні за яких умов, так що вибирайте найбільш комфортний варіант, можна навіть на кілька розмірів більше.
Не дивлячись на традиційність, толстовка з капюшоном навряд чи буде відмінним вибором під час занять екстремальними видами спорту — по-перше, випадково накинутий капюшон може перешкодити огляду дуже невчасно, по-друге, подорожуючи з рюкзаком, капюшон буде чіплятися і заважати проходженню заявленого туристичного шляху. Так що намагайтеся вибирати комфортний і теплий варіант толстовки без капюшона — її завжди можна доповнити курткою з капюшоном, в разі негоди або падіння температури повітря.
Купити чоловічі толстовки для занять спортом або повсякденного носіння за найбільш оптимальними цінами можна тут.

Реклама

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама