Життя

Табу на закуски: ALCOMAG про продукти, які не варто подавати до горілки

 Автор: Анастасія Дзюбак. 2654

 

За довгі століття існування такого напою - як горілка, він обріс своїми традиціями, правилами розпивання, а також звичними закусками. Але сьогодні спробуємо поглянути на закуски не з точки зору традицій, а з позиції впливу на організм.


Щоб не ризикувати здоров'ям, довіряйте виключно перевіреним спеціалізованим магазинам! Радимо купити горілку в цьому магазині з гарантією якості кожної пляшки.

 

Свіжі томати
Дослідження вчених виявили, що цей овоч найгіршим чином комбінується з горілкою. Всьому виною велика кількість органічних кислот, які в ньому містяться. Змішуючись з алкоголем, вони викликають сильне подразнення слизової шлунка. А це викликає цілий комплекс проблем - від нетравлення і здуття шлунка до спазмів.

Мариновані огірки
Якщо ви не можете уявити собі застілля без класичної пари - горілки і огірочка, краще вибирайте солоні огірки. Вони дійсно відмінно підходять для горілки, оскільки відновлюють водно-сольовий баланс. Але ось мариновані огірки мають іншу дію - створюють посилене навантаження на нирки і печінку, яким і так досить важко перетравлювати надходить алкоголь.

Солодощі
Виявляється, особливий трепет перед солодким відчуваємо не тільки ми, а й наш шлунок. Коли торт або тістечко потрапляє в організм разом з іншими продуктами, спершу починає перероблятися саме солодке, глюкоза. В цей час алкоголь буде перебувати в шлунку без діла, накопичуватися і викликати максимально жорстку інтоксикацію організму. А це означає, що вам забезпечено найжахливіше похмілля. Щоб не зіткнутися з панкреатитом і іншими неприємними захворюваннями, краще не змішувати шоколадки зі спиртним.

Ситне м'ясо
Жирні і насичені м'ясні страви і без алкогольного супроводу зможуть похитнути фортецю травної системи. А в комплексі - це забійна сила. Таке поєднання викличе перевантаження печінки, яка просто не буде встигати справлятися зі своєю роботою. А це, знову ж таки, посилить інтоксикацію і посилить похмільний синдром.
Щоб не нашкодити організму, краще подавайте до столу м'ясо в печеному або відвареному вигляді. Так воно буде пов'язувати алкогольні молекули, сповільнить процес сп'яніння і в цілому дозволить організму більш спокійно впоратися з алкоголем.

Реклама

 

Поширюйте

Коментуйте