Життя

Вибір холодильника — головні критерії

. 1098

 

Купівля великої побутової техніки потребує часу та уваги. Щоб не помилитися у виборі холодильника, необхідно знати основні характеристики цих агрегатів та особливості його роботи. Достатньо зупинитися на кількох важливих критеріях, щоб вибрати надійну техніку.

hol

Критерії вибору холодильника

Перш за все ми звертаємо увагу на габарити та ціну агрегату. Довіру викликають відомі бренди, які десятиріччями працюють на ринку техніки. Усі знають, що купити холодильник LG означає отримати гарантію та якісний сервіс, проте це відображається і на вартості товару. Окрім виробника, важливо звернути увагу на технічні характеристики:

  • кількість та тип компресорів;
  • розташування камер;
  • тип охолодження;
  • функції.

У двокамерному холодильнику морозильна камера може бути розташована в нижній або верхній частині, а також з боків. Вгорі розміщують камери до 200 літрів за обсягом, внизу — до 300 літрів. Якщо потрібний більший обсяг, то краще вибрати модель side by side — розташування морозилки збоку дозволяє збільшити її до 500 літрів.

У сучасному холодильнику може бути один або два компресори. Від кількості залежить не лише споживання електроенергії, але й автономність холодильної та морозильної камер. Один компресор забезпечує приблизно однакову температуру в обох відсіках, регулювати її окремо неможливо. Таку опцію підтримують лише агрегати з двома компресорами.

Типи охолодження та додаткові функції

Найбільш поширені та ефективні системи охолодження:

  • крапельна;
  • No Frost.

За наявності крапельної системи на задній стінці холодильника може з’являтися лід. Коли компресор припиняє роботу, він тане та падає у спеціальну ємність для води, звідки випаровується. Цей цикл відбувається без втручання людини, автоматично.

No Frost передбачає сухе заморожування. На стінках не виникає льоду, вентилятору розподіляють повітря рівномірно по камері. Волога, яка утворюється в системі, осідає на прихований випарник, а її залишки можуть збиратися в спеціальний відсік.

Серед додаткових функцій найбільш корисним є режим швидкого заморожування та «відпустки». Перший дозволяє різко знизити температуру та швидко заморозити нові продукти. Другий передбачає економію електроенергії у той час, коли господарі їдуть у відпустку.

 Реклама

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама