Життя

Демісезонне взуття: що до чого

. 5787

Осінь у розпалі, але цього року вона дозволила нам практично до кінця жовтня носити літнє взуття. Але так буде не завжди, а у демісезонних моделей є важливі особливості. Їх треба знати, якщо, звичайно, ми ставимо перед собою мету купити якісне взуття надовго.

 

vz

Хороше демісезонне взуття, яке ти?

Мода модою, але погану погоду ніхто не відміняв. Вона ще покаже, на що здатна осінь. Тому пора подумати про оновлення взуттєвого гардеробу, але, щоб гроші не пропадали дарма, краще купити взуття дорожче і якісніше. Вона прослужить довше, а задоволення від її носіння не порівняти з муками від використання дешевих виробів.

Шкіра і тільки шкіра

Штучна шкіра виглядає практично так само як і натуральна, тому якщо нам все одно, як почуватиме себе нога, на це можна не звертати уваги. А почувати себе вона буде не дуже, оскільки дерматин не дихає. Він парить. Щоб з'ясувати, шкіра це або ні, просто натиснемо пальцем на поверхню - натуральна шкіра розпрямиться тільки через 4-6 хвилин. І ще на зрізі натуральної шкіри не повинно бути ніяких ниток.

Що усередині

Усередині теж не повинно бути і натяку на нитки. Крім того, окрім вибитого маркування на поверхні не повинно бути слідів клею, елементів з тканини, а устілка повинна виключно щільно прилягати до підошви. Те, що совається устілки не допускається. Що стосується супінатора, він може бути, але можна обійтися і без нього, якщо це не ортопедичне взуття.

vz2

Замок або шнурки

Шнурування хороше тим, що його можна у будь-який момент ослабити, трохи розпустити, щоб нога як слід відпочила. Замки і застібки такого не дозволять, але все одно найчастіше ми вибираємо взуття без шнурування. Якщо це застібка на блискавці, необхідно переконатися, що собачка переміщається по усій довжині замку без зусиль і робить свою роботу справно. Важливо врахувати, що в хорошому взутті блискавка врізається не прямо під підошву, а вище її на декілька сантиметрів, це обереже ногу від намокання.

Як бути з підошвою

Перше, що нам треба від підошви - еластичність. Якщо гарненько пом'яти підошву в руках, вона не повинна залишати якогось конкретного сліду залому в одному місці. Інакше вона просто лопне за місцем вигину. Щоб нога не мерзнула, підошва не має бути занадто тонкою, але і не настільки товстою, щоб нога не відчувала асфальт. Оптимальна висота - від 10 до 40 мм

Купувати взуття краще всього вечірньої пори, коли ноги вже отримали свою порцію навантаження і можуть трохи розпухнути. Взуття має бути або точно за розміром, або трохи вільніше. Нашу сумісність з вибраною парою перевіряємо прямо в магазині - приміряючи пару, бажано походити в ній по магазину близько семи хвилин, тоді розмір і комфорт стануть ясні остаточно.

Реклама

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама