Життя

Вибір водонагрівача. Газовий або електричний?

. 5639

 

Вибір бойлера досить складний через диверсифікацію моделей, доступних на сучасному ринку. Крім обсягу накопичувального бака, а також різних методів налаштувань і управління водонагрівачем, ключовою особливістю бойлерів є джерело живлення. Бойлер для води може працювати від газу або від електрики — і саме вам вибирати, як саме ви будете забезпечувати функціонування такого необхідного в побуті агрегату. Купити бойлер в Україні можна вже сьогодні — не відмовляйте собі в задоволенні! https://allo.ua/ru/products/vodonagrevateli/

 

Газові водонагрівачі

Сучасні моделі газових водонагрівачів вважаються більш економічною версією електричних. Один нюанс — для їх установки необхідні певні умови, які часто неможливо надати в звичайних квартирах або будинках.

р

Перш за все, слід знати, що газові колонки і газові бойлери, що працюють на природній тязі встановлювати в звичайних квартирах не можна, відповідно до сучасних норм законодавства. Для їх функціонування потрібно відвідна труба, яку просто ніде встановити в сучасних квартирах. У тому випадку, якщо виникне несправність витяжки, власники газового бойлера ризикують підвищенням ймовірності виникнення пожежі.

Оптимальним вибором для установки газового водонагрівача є монтаж бойлера з турбіною. Вони оснащуються спеціальними коаксіальними димоходами, які з легкістю виводяться на вулицю прямо на рівні поверху квартири, так як займають мінімум місця і вимагають мінімальних робіт для установки. Єдиний нюанс — для їх установки потрібен дозвіл від комунальних служб, так що ще перед придбанням водонагрівача ви повинні затвердити свій вибір у відповідній комунальній службі.

р2

Електричні водонагрівачі

Стандартний вид водонагрівачів. Поділяються на дві основні категорії — проточні та накопичувальні. Для їх роботи потрібне підключення до звичайної електричної мережі 220В (деякі особливе потужні моделі вимагають підключення до мережі 380В). У будь-якому випадку, обираючи бойлери, обов'язково уточнюйте вид підключення у продавця-консультанта або у менеджера.

Електричні водонагрівачі практично повністю безпечні для встановлення, так що при їх придбанні не потрібно ніяких додаткових дозволів. Проте, слід визначитися з метою використання та з навантаженням на бойлер — якщо вам потрібен водонагрівач, який буде використаний тільки в якості підігрівача води для миття посуду та інших дрібних побутових потреб, тоді оптимальним вибором буде установка проточного водонагрівача невеликої потужності. Якщо ж у вас в будинку перебої з подачею гарячої води або ж вам потрібно багато води для прийняття ванни або для догляду за маленькою дитиною — в такому випадку, ідеальним рішенням буде придбання електричного накопичувального бойлера.

Реклама

 

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама