Життя

ТОП-5 речей, які потрібно придбати у Львові

. 3501

 

Львів – стародавнє місто на Заході України, яке славиться унікальними традиціями. Після його відвідин частинку атмосфери хочеться передати рідним у вигляді сувеніра. Ми розповімо про ТОП-5 презентів, які потрібно обов’язково привезти з мандрівки.

 

image1 copy copy copy copy

 

Кава

Львівська кава має велику історію, навіть давнішу за часопис відомого швейцарського годинника Patek Philippe. Як зазначають спеціалісти компанії Watches Master, історія бренду починається з 1839 року, а каву п’ють у Львові з 1802 року. Вперше її зготували у кондитерській до солодощів.

Зараз кавовий аромат у місті відчутно усюди — у затишних кав’ярнях, на вузеньких мощених вулицях та навіть у трамваї, коли його дверцята відчиняються навпроти магазину кави та випічки. Приємно подарувати друзям автентичний напій, виготовлений за авторським рецептом із суміші сортів. До того ж, добутий у «Львівській копальні кави» — кав’ярні, котра за концепцією зіставляє каву з корисною копалиною.

image2 copy copy copy copy

 

Шоколад

Перша кондитерська, де виготовляли шоколад, була відкрита у 1803 році. Новий смаколик дуже сподобався городянам та започаткував «чоколядову» історію міста. Відома мережа магазинів «Львівська майстерня шоколаду» є у багатьох містах України та Європи. Але найсмачніший шоколад ручної роботи можна придбати лише у Львові.

 

Вишиванка

Найбільший базар вишитих речей працює у Коломиї. Вартість блузи з традиційним візерунком стартує від 400 гривень. Звичайно, у місті Лева також є багато ринків, де можна придбати національний український костюм. Але потрібно бути уважним, адже вишиванки у Львові, особливо в центрі міста, дуже дорогі. Якщо бажаєте придбати сучасну вишиту сорочку з льону, зверніть увагу на інтернет-магазин Etnodim.

image3 copy

 

Крафтовий сир

У Львові розташована мережа магазинів «Сирні мандри», де продається свіжий ремісничий сир. Продукцію виготовляють у сімейних сироварнях та приватних фермерських господарствах. Тут можна скуштувати оригінальні смаколики, наприклад, козиний та овечий сир, копчений на липових дровах сулугуні тощо. І звичайно купити делікатес на подарунок.

 

Книжки

Львів неможливо уявити без книгарень. Тут вони майже на кожному кроці! У 2015 році Львів отримав статус «Місто літератури ЮНЕСКО». Місцеві книгарні закохують в себе особливою атмосферою та затишком. Цікаво, що книги продаються навіть у кав'ярнях, де їх розкладають на одних полицях з кавою, наливками та лікерами.

Реклама

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама