Життя

Готуємося до новорічних канікул: найкращі ігри-головоломки для сім'ї

. 2914

Якщо ваші діти ще не написали свій список бажань для Діда Мороза, однак ви прагнете раніше зробити покупки, щоб виграти час і фінанси, тоді наша стаття вам дуже знадобиться.

Побажання дітей завжди варіюються від дорогих гаджетів до оригінальних ігор,які занурюють їх у новий чарівний світ. Саме коли справа йде до настільних ігор, у покупцям не бракує у виборі. У наш час їх безліч: рухливі, на логіку, ігри для всієї родини, тощо. Вибрати можна, як кажуть, на будь-який смак і колір. А також можна поєднати приємне з корисним: вибрати настільну гру в якості подарунка під ялинку, адже новий рік це час дарувати подарунки, час сяючих очей.

Переваги сімейних настільних ігор:

   • Настільні ігри - це веселе дозвілля

Відеоігри - величезна індустрія. У сучасних батьків постійно крутиться в голові завдання: як відволікти дітей від смартфонів і планшетів? Саме настільні ігри відповідають цим запитам. Зараз є можливість підібрати ігри практично на будь-яку тему і будь-якого ігрового часу. Вимикайте телевізор і діставайте із шафи різнокольорові коробки з іграми. Сміх, веселощі, азарт, спілкування і відмінний настрій - підсумок захоплюючих «боїв за правилами». А що ще потрібно в Новий рік?

   • Настільні ігри покращують соціальні та когнітивні навички

Гра в настільні ігри дійсно може допомогти розвинути у дитини соціальні навички. Гравці вчаться дотримуватися правил, спілкуються в усній формі, чекають, відчувають перемоги і поразки і вчаться справлятися з обома. Все це - цінна життєва майстерність, яке допомагає дітям в будь-якій ситуації.

• Настільні логічні ігри дають можливість проявити кмітливість і хитрість, вміння підрахунку і угрупованню, читання і розпізнавання букв, кольорів і тренує візуальне сприйняття, координацію очей і спритність рук.

Деякі настільні ігри гарні для логічних міркувань, а деякі можуть поліпшити дедуктивну логіку. Існують настільні ігри-головоломки,, які використовувалися для перевірки рівня здібностей студентів коледжу, які вивчають курси програмування.

Ось невеликий список найкращих настільних ігор, які рекомендують купити в подарунок на новорічні свята. Вони не тільки допоможуть підняти інтелектуальний рівень ваших дітей, а й весело провести канікули.

Djeco. Міні-логік. Хто я?

Цікаві картки із завданнями для дітей від 6 років і старше. Цей подарунок ідеальний і для дівчаток, і для хлопчиків, і для їх батьків. Гра розвиває логічне мислення, спостережливість і старанність.

Djeco. Поліссімо

Логічна головоломка для тих дітей і батьків, хто любить завдання складніше. Мета Djeco. Поліссімо - скласти квадрат, який показаний на зображенні, застосовуючи всі елементи.
Для кожної карти завдань існує тільки єдина можлива комбінація.

Smart Games. Квадрильйон

Логічна гра, яка створена, щоб розвивати і тренувати логіку і пізнавальні здібності, виховувати фантазію, розробляти дрібну моторику, тренувати пам'ять, приймати правильні рішення.

Реклама

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама