Життя

Плюси роботи офіціантом

. 3246

Сьогодні знайти роботу офіціантом навіть без досвіду можуть всі бажаючі, в тому числі і студенти вузів, для яких важливий гнучкий графік. По суті, основною вимогою є повноліття претендента.

 

real 1574436645

Звичайно, висуваються й інші критерії на відповідність професійним якостям, оскільки ця зайнятість не така й проста. Однак з огляду на попит серед претендентів можна відзначити, що вона – одна з найпопулярніших у столиці та інших великих містах України. Які переваги обіцяє робота офіціантом, і що важливо для працевлаштування, – розглянемо детальніше.

Вимоги до претендентів на посаду

Основне завдання офіціанта полягає в тому, щоб приймати замовлення і приносити їх відвідувачам, збирати брудний посуд, забезпечити обслуговування за столом (налити напої, подати прилади, прибрати сміття), а також розрахувати клієнтів і заслужити їхню прихильність до себе. Від атмосфери, яку він створить, безпосередньо залежить розмір чайових. Щоб на належному рівні виконувати ці завдання, необхідні такі якості:

  • акуратність;
  • уважність;
  • чуйність;
  • моторність;
  • порядність.

Важлива також витривалість і хороша фізична підготовка. У процесі роботи доведеться всю зміну провести на ногах, носити тацю з посудом і їжею, лавірувати по залу, уникаючи зіткнень з відвідувачами і колегами. Добре виконувати ці завдання може тільки сильна і підготовлена ​​людина.

Слід стежити за власним здоров'ям. Людей з хронічними або інфекційними захворюваннями, застудою та іншими проблемами, що негативно впливають на самопочуття, до роботи не допускають або і зовсім відмовляють у працевлаштуванні.

Переваги професії

Робота офіціантом привертає в більшості випадків можливістю влаштуватися без досвіду і профільної освіти. Необхідні навички можна здобути в процесі обслуговування відвідувачів.

До плюсів варто також віднести:

  • гнучкий графік;
  • заробіток без стелі (за рахунок чайових він варіюється в широких межах);
  • спілкування з цікавими людьми.

Зазвичай також компенсується понаднормова праця і обслуговування масових урочистостей в закладі. Втім подробиці варто уточнювати у роботодавця.

Крім того, привертає і перспектива швидкого працевлаштування, зважаючи на велику кількість вакансій. На сайті для пошуку роботи jobs.ua можна відстежити пропозиції в різних регіонах України.

Реклама

Поширюйте

Коментуйте


Реклама