Життя

LEGO Juniors: вчимося конструювати разом

. 1497

 

Довгий час у колекції конструкторів LEGO не було перехідної ланки між серіями Duplo та Classic. У 2014 році нею стали комплекти LEGO Juniors. Детальніше про особливості цих популярних наборів розповідають експерти інтернет-магазину «Будинок іграшок».

 

lego

Конструктори LEGO Juniors — друга за складністю серія після Duplo. Ці набори призначені для дітей 4–7 років, але ними із задоволенням граються й школярі.

Особливості серії
Головна особливість серії «Джуніорс» від «Лего» — класичний розмір кубиків. Вони не такі великі як у «Дупло», проте без проблем поєднуються з іншими конструкторами LEGO. Основна відмінність — спрощений дизайн моделей. Також для полегшення збирання вкладаються великі деталі та частково зібрані елементи. Навіть мініфігурки з наборів Juniors можуть користуватися стандартними аксесуарами «Лего». Це забезпечує повну сумісність між конструкторами з різних серій і розширює можливості лего-світу.

Комплекти «Джуніорс» найкраще підходять для першого знайомства малюка зі стандартними лего-кубиками. Це ідеальний варіант підготовки дитини, яка вже виросла з «Дупло», до складнішого конструювання з «Лего Класик». Завдяки простим і зрозумілим інструкціям малюк швидко навчиться складати моделі з кубиків LEGO.

lego1

Тематика наборів «Лего Джуніорс»
Компанія LEGO випускає набори Juniors різної тематики. Серед них є комплекти для хлопчиків і для дівчаток. Сюжети взяті з популярних мультфільмів і повсякденного життя.

Завдяки серії «Джуніорс» діти навчаться конструювати будмайданчик, сімейний будиночок, поліцейський відділок, шахту гірників, заміську ферму, супермаркет. Дівчата із задоволенням зберуть підводний палац Аріель або крижаний замок Ельзи, відвідають пляж із подружками Андреа і Стефані або ринок органічних продуктів. Хлопчики побудують лігвище Людини-павука або загублений храм ніндзя, влаштують гонки «тачок» або розіграють втечу птеранодона.

Від конструювання до гри
Конструювання захоплює малюків, але ще більше дітям подобається гратися із власноруч зібраними моделями. Щоб швидше почати гру, комплекти лінійки LEGO Juniors, крім кубиків і мініфігурок, містять спеціальні великі деталі (фрагменти стін, автомобільні шасі з колесами, магазинну вітрину). Це прискорює процес збирання та дозволяє маляті зосередити увагу на головних деталях.

Комплекти LEGO Juniors продаються як в стандартних коробках, так і в спеціальних валізах або контейнерах у вигляді збільшеного кубика «Лего». У такому пакуванні їх зручно зберігати та навіть брати з собою в поїздки, адже така іграшка ніколи не набридає.

Реклама

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама