Життя

Як виправити форму носу?

. 9976

У Флоренції відвідувачі галереї Уфіцці довго розглядають незвичний профіль герцога Урбинського на відомому портреті П’єро делла Франческа. Більшість звертає увагу не на майстерність автора або на середньовічну одежу суворого пана. Всі погляди прикуті до форми носу герцога – він нібито відрізаний у верхній частині. На жаль, у 15 сторіччі такі травми після бою лікарі виправити були неспроможні. У наші часи повернути нормальну форму носу цілком можливо: така пластична операція називається ринопластика ціна на неї цілком доступна для більшості українців.

 

duke urbino diptych 01

Коли необхідно проводити ринопластику

Більшість оперативних втручань пов’язані із вродженими вадами або з деформаціями після аварій, побутових, професійних та спортивних травм. Як правило, в таких ситуаціях лікарі радять проводити операцію не раніше, ніж 3-6 місяців після того, як заживуть рани пацієнта.

Головні причини для проведення ринопластики:

• Горбинка на переніссі – як правило, косметичний дефект, при виправлення якого обличчя набуває додаткової привабливості. Кістки носу остаточно формуються до 20 років, тому такі операції раніш проводити не варто.

• Ніс має формі сідла – із проваллям. Тимчасово проблему можна вирішити за допомогою косметичних філерів. Назавжди – лише за допомогою операції.

• Кінчик носу має загострення або потовщення, ніздрі розширені.

• Ніс має занадто довгу форму або непропорційно великий у співвідношенні із іншими рисами обличчя.

• Вроджена або посттравматична викривлена носова перегородка. Тоді під час операції відновлюють фізіологічне нормальне дихання.

• Кровотечі з носу або проблеми носового дихання.

• Храп. Операція показана виключно у станах, коли після проведеної діагностики встановлено, що причиною храпу є саме порушення внутрішньої структури носу.

Як проводять ринопластику

575521

Більшість маніпуляцій поділяються на два типи: відкрита та закрита ринопластика. Відкрита проводиться звичайними методами, після операції накладаються непомітні косметичні шви.

Під час закритої операції доступ до робочої зони хірург отримує через ніздрі. Сама маніпуляція проводиться спеціальними мініатюрними інструментами під контролем томографа. Таке втручання пришвидшує процес реабілітації та непомітне ззовні.

Ринопластика дозволяє раз та назавжди вирішити неприємні фізіологічні та естетичні проблеми. Вже після 3-4 тижнів після операції ви побачите своє нове оновлене обличчя.

Реклама

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама