Життя

Новий сезон у Буковелі: правила поведінки на трасі для лижників і сноубордистів

. 2846

 

У Буковелі стартував черговий сезон катань. На відкриття приїхали професіонали-лижники та сноубордисти, які провели екстремальні майстер-класи для всіх охочих. Організатори відкрили окремий навчальний майданчик для новачків і дітей, запустили підйомники та підготували траси. Напередодні такої події не зайвим буде нагадати про правила безпеки для любителів гірських спусків.

 

real 1577028081

Феєричне відкриття

Найдорожчий і найпопулярніший курорт в Українських Карпатах відчинив свої двері для гостей гучним святом. Організатори запросили учасників музично-спортивного фестивалю Z-games, які поділилися досвідом екстремального катання з усіма бажаючими. Унікальні майстер-класи провели також кращі райдери з України та Білорусі. Вони допомогли стати на лижі та сноуборди новачкам, а також поділилися секретами майстерності з професіоналами.

Представник комплексу «Буковель» Володимир Юзюк розповів, що цього року туристів чекають нові траси та спеціальні локації для новачків. Як зазначив Володимир, саме лижники-початківці та сноубордисти складають найбільшу частину відпочивальників.

Не забуваємо про безпеку!

А щоб сезон пройшов на відмінно, потрібно пам’ятати, що лижі та сноуборди пов’язані з ризиком. У ТК «Буковель» є Правила поведінки на схилах, з якими можна ознайомитися на офіційному сайті. Тут новачки знайдуть інформацію про класифікацію гірськолижних трас, які позначені кольором і відрізняються крутизною схилу. Синя призначена для низького рівня складності, червона — для середнього, а на «чорних трасах» можуть кататися тільки добре підготовлені та досвідчені туристи. Про правила безпечного катання на схилах можна дізнатися також в інструкторів гірськолижної школи. З основними 10 правилами FIS тут познайомлять і дітей, і дорослих. А ось послуги досвідченого інструктора обійдуться недешево, особливо в період новорічних свят. Однак отримані знання — надійна інвестиція у власну безпеку та безпеку оточуючих.

Реклама

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама