Життя

Простий і доступний спосіб придбати свіжі продукти до новорічних свят

. 1496

 

Багато хто у нашому Кропивницькому й області вже готується до Нового року та Різдва: купує ялинкові прикраси, шукає цікаві рецепти, запасає продукти для родинного застілля.

DSC 3039

Кращим помічником у цьому питанні традиційно стане найбільша торговельна мережа країни – «АТБ». 1044 комфортних дискаунтери вже готові запропонувати покупцям гарантовано свіжі продукти за доступними цінами. Магазини найбільшого вітчизняного ритейлера цілодобово працюють у 265 населених пунктах 24 областей України, включаючи й нашу Кіровоградщину.

Майже 4 млн постійних клієнтів «АТБ» знають, де придбаватимуть продукти. Компанія гарантує якість товарів у власних магазинах. Сьогодні асортимент цих маркетів перевищує 3,5 тис. найменувань. Вартість продуктів в «АТБ» на 10–15% нижча за середньоринкову.

Понад 800 товарних позицій представлені продукцією власного виробництва та власним імпортом. Ціни на такі товари можуть бути на 30% нижчими за ціни на будь-які аналоги. Компанія «АТБ» вже понад чверть століття допомагає мільйонам клієнтів економити гроші. Цього досягають завдяки відмові від послуг посередників і мінімізації витрат на електроенергію й опалення. Ще одним важливим фактором є зниження витрат компанії на логістику.

«АТБ» є лідером галузі ритейлу та системно нарощує показники. За результатами 9 місяців поточного року товарообіг становив 501,5 млрд грн. Це понад 17,2% усього обсягу роздрібної торгівлі країни.

Аби гарантувати оперативну доставку товарів у різні куточки України, корпорація створила одну з найбільших логістичних інфраструктур в країні.

DSC 3127

«Логістика «АТБ» – це не тільки транспорт, складські приміщення та магазини. Це складна збалансована система, яка включає в себе взаємодію з регіональними виробниками, власні розподільні центри, автомобілі з необхідним температурним обладнанням, відділи якості та багато іншого», – розповіла Наталія Шаповалова, в. о. генерального директора ТОВ «АТБ-Маркет».

Компанія має чималий вантажний автопарк та 9 мультитемпературних складських центрів класу А. Планування, облік і рух товарних потоків відбуваються цілодобово. Товарообіг розподільних центрів зараз становить 6 тисяч тонн на добу. Фури та фургончики із символікою «АТБ» (7 автоколон чисельністю понад 600 машин) щомісяця долають величезну відстань – 5,2 мільйона кілометрів. Для порівняння: це як орієнтовно 17 000 разів за 30 днів з’їздити з нашого Кропивницького до Києва!

«Робота цієї системи була б неможливою без кваліфікованого персоналу. Продавці, логісти, водії, вантажники, бухгалтери, контролери якості забезпечують успіх як певного магазину, так і компанії в цілому. У мережі «АТБ» сьогодні працюють приблизно 60 тисяч осіб. Це величезний колектив, в якому кожен знає і гарно виконує свої обов'язки. Не маємо сумнівів, що під час Нового року та Різдва наш колектив чудово працюватиме», – поділилася Оксана Молодцеватова, директор служби управління регіонами ТОВ «АТБ-Маркет».

Торговельна мережа «АТБ» – це найбільше підприємство країни, яке активно розвивається та забезпечує українців якісними свіжими продуктами за доступними цінами. Корпорація щорічно створює нові робочі місця.

Реклама

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама