Життя

Де у Кропивницькому знайти якісні європейські продукти за українськими цінами

. 3235

 

Різдво на нашій Кіровоградщині традиційно збирає за одним столом чималі дружні родини. Щоб застілля було веселим і приємним, важливо заздалегідь подбати про якісні, безпечні та здорові продукти. Ймовірно, саме тому багато містян вже зараз поспішають до «АТБ».

 

atb copy

Дискаунтери найбільшого ритейлера України цілодобово та без вихідних готові запропонувати клієнтам понад три з половиною тисячі найменувань гарантовано свіжих продуктів європейської якості. Разом із тим ціни в «АТБ» абсолютно українські – на 10–15% нижчі за середньоринкові. Понад 900 товарних позицій на поличках цих маркетів у 265 містах 24 областей України представлені продукцією власного виробництва та власним імпортом. Такі товари відповідають найвищим міжнародним стандартам якості, а от коштують на 30% дешевше за будь-які брендовані аналоги. Зважаючи на зростаючий попит на здорові та натуральні продукти, «АТБ» збільшує ексклюзивний асортимент.

«Найбільша роздрібна мережа України планує й надалі розширювати асортимент, збільшуючи частку продукції власних торгових марок таких брендів, як «De Luxe Foods & Goods Selected» , «Спецзамовлення ”АТБ”» , «Своя лінія» , «Розумний вибір». Особливе місце в нашому асортименті займає імпорт, який маркують брендом «De Luxe Foods & Goods Selected». Він був створений компанією «АТБ-Маркет» з метою ознайомити споживачів з кухнею різних народів світу. З-за кордону постачають ті продукти, які неможливо виростити чи виготовити в Україні. Наприклад, екзотичні овочі та фрукти, каву, деякі види грибів, оливкову олію. Також це товари, характерні для певного регіону – італійська паста, бельгійський шоколад, шрі-ланкійський чай, тайський рис, іспанські оливки і багато іншого», – розповіла Наталія Шаповалова, в. о. генерального директора ТОВ «АТБ-Маркет».

Імпортери «АТБ» завозять іноземні товари в країну самостійно. Це гарантує споживачам захист від підробок і фальсифікату та дозволяє їм економити гроші (постійних клієнтів мережі, серед яких і мешканці нашого Кропивницького, вже майже чотири мільйони).

Корпорація зараз володіє чотирма власними торговими марками, що належать до всіх цінових категорій. Преміальний сегмент у дискаунтерах представлений ТМ «De Luxe Foods & Goods Selected», середній плюс – «Спецзамовлення “АТБ”», середній – ТМ «Своя лінія». Гарантовано якісну, але економну продукцію за найдемократичнішими цінами пропонує ТМ «Розумний вибір».

Цьогоріч найбільша роздрібна мережа країни розширила асортимент, збільшивши при цьому частку продукції власних торгових марок. Найбільшу увагу тепер приділяють випуску інноваційних товарів без додавання пальмової олії, консервантів, барвників та інших шкідливих добавок.

Крім того, «АТБ» активно розвиває вже добре знайому клієнтам, у тому числі й у нашому Кропивницькому, торгову марку «Спецзамовлення “АТБ”». Це натуральні молочні продукти вищого ґатунку, ковбасні вироби, виготовлені за Держстандартом, улюблене з дитинства натуральне згущене молоко.

Кожен із нас до Різдва знайде у найближчому супермаркеті «АТБ» (а їх уже 1044 по свій країні) гарантовано якісні та здорові продукти на власний смак і за найбільш вигідною ціною. Мільйони постійних клієнтів мережі, в тому числі й у нашому місті, вже переконалися: збирати святковий продуктовий кошик краще з «АТБ»!

atb2 copy

Реклама

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама