Життя

5 причин через які варто скористатися послугами ТОТ-терапевта

. 2541

 Ми звикли ходити до лікарів у поліклініки, вживати кілограми таблеток і різних мікстур, коли хворіємо, і навіть не думаємо звернутися до тілесно-орієнтованого терапевта. А все чому? Бо елементарно не знаємо, що він лікує і коли до нього варто звертатися. І це в той час, коли ТОТ-терапія визнана однією з найефективніших в альтернативній медицині. Відповіді ми шукали у практикуючого тілесно-орієнтованого терапевта з Кропивницького, сімейного і дитячого психолога Олени Омельяненко.

 

81256515 611003892992947 6377223314330353664 n1. Два в одному.
Звертаючись до ТОТ-терапевта ви отримуєте професійну консультацію психолога та дієві методики тілесно-орієнтованого терапевта. Якщо ви думаєте, що це масаж, то в нашому місті більше 1000 масажистів і після процедури в них ваше фізичне самопочуття, може, й краще, а емоційне? ТОТ - це не масаж! Після ТОТ-терапії проблеми 10 чи 30-літньої давнини розчиняються, а людина фізично й емоційно відновлюється.

2. Екологічні техніки.

Це, мабуть, одна з небагатьох практик, коли для будь-якої проблеми підбирається індивідуальна техніка і нашкодити здоров‘ю просто не можливо.

3. Гарантія відновлення.

Так як нашкодити не можливо, то ви отримуєте гарантію відновлення навіть після перших кількох сеансів.

4. Підходить для будь-якого віку.

Проте чим молодша людина, тим скоріше відбудеться відновлення.

5. Отримаєте 100% розслаблення.

Наш організм схожий на комп‘ютер, і час від часу його потрібно перезавантажувати. Так от, техніки ТОТ - саме те, що допоможе організму перезаватажитися і відновити внутрішні ресурси.
А головне-такий терапевт є в Кропивницькому, не треба вишукувати дорогі санаторії в далеких містах.

Сторінка Психологіного центру Олени Омельяненко у Facebook:
https://www.facebook.com/psychologist.omelianenko/

В Instsgram:
https://instagram.com/psychologist_omelianenko.elena?igshid=1ruzrm3d57xas

тел. 0 (95) 589 57 62

Реклама

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама