Життя

Кредитування фізичних осіб на вигідних умовах

. 3474

Позичальник подає онлайн-заявку на мікрокредит, не залишаючи меж будинку. Оформлення проходить в режимі 24/7. Фізична особа звільнився від необхідності підлаштуватися під режим роботи банку, не потрібно збирати довідки і шукати поручителів. Навіть у вихідні та святкові дні можна оперативно подати онлайн-заявку. Як і в класичному банку, тут діє принцип фінансової таємниці. Ніхто сторонній не дізнається про мережу позики. Багаторівнева система захисту персональних даних виключає ймовірність злочинних посягань. Ще один вагомий привід звернутися за мікрокредитом - це можливість вибору тих умов, які дійсно необхідні. На відміну від традиційного банку, тут користувач самостійно вказує суму і термін дії кредитного договору. До слова, його можна продовжити. Головне - виконувати взяті на себе фінансові зобов'язання.

Зрозумілі умови співпраці

Вичерпна інформація про умови мікрокредитування представлена ​​на сайті організації. Досить скористатися онлайн-калькулятором, щоб самостійно розрахувати вартість позики. Користувач вказує перераховані нижче відомості:

  • сума;
  • термін кредитування.

Через кілька миттєвостей потенційний позичальник бачить, скільки йому доведеться повернути. Крім цього, онлайн-кредитний калькулятор вказує дату повернення позики. Якщо залишилися питання, то менеджер компанії допоможе на них відповісти. Отримати мікрокредит на карту онлайн в компанії Ccloan можна протягом декількох хвилин. Як тільки заявка оформлена, її розглядають в компанії. У разі прийняття позитивного рішення, запитана сума буде переведена на карту будь-якого банку. Позичальник може відразу використовувати отримані гроші на свій розсуд.

Швидке погашення кредиту

Дотримання термінів виплат - це обов'язкова умова. Позитивні взаємини з кредитною організацією відповідним чином позначаться на подальшій співпраці. В організації передбачено кілька варіант погашення. Перший - безпосередньо на сайті. Досить зайти в особистий кабінет, щоб внести гроші з використанням банківської карти. Другий варіант погашення передбачає використання терміналів, встановлених в торгових центрах різних міст країни. Третій варіант - використання банківського переказу, послуг «інтернет-банкінг» і так далі. Вичерпні відомості представлені на сайті.

Отримання статусу постійного клієнта
Будь-яка фінансово-кредитна організація зацікавлена ​​в довгостроковому співробітництві з позичальниками. В силу цього клієнти, які часто користуються послугами таких організацій і банків, стають постійними і отримують певні привілеї. Наприклад, постійним клієнтам в окремих випадках можуть надаватися кредити зі зниженою процентною ставкою або без відсотків взагалі. Крім того, стандартний діапазон допустимих сум, які можна отримати в кредит без забезпечення, для категорії постійних і перевірених часом клієнтів розширюється. Слід зауважити також, що нерідко для постійних клієнтів передбачено повернення частини сплачених відсотків, можливість зниження процентної ставки при своєчасній виплаті регулярних платежів. Як показує практика, найкраще ставати постійними клієнтами фінансових організацій, які пропонують швидкі позики на карту за паспортом, так як на сьогоднішній день це самий зручний і вигідний вид кредитування.

Реклама

Поширюйте

Коментуйте


Реклама