Життя

Чим равликова ферма краще, ніж інші види заробітку

. 2921

Розведення равликів – прибутковий і легкий бізнес, так стверджують заголовки статей в газетах та Інтернеті. Але давайте розберемося, що робить такий вид заробітку кращим за інших.

 

 real 1579514558

Мало первинних вкладень
Головне, що потрібно для створення равливової ферми – маточне стадо молюсків, яких ви збираєтеся розводити. Маточне стадо – це 300-500 здорових дорослих особин, готових до розмноження.

Важливо! Ці істоти – гермафродити, тобто кожне з них одночасно виступає в ролі і самки і самця. Тому спеціально підбирати певного число особин кожного виду не потрібно.

Маточне стадо закуповують у інших фермерів. Рекомендується співпрацювати з надійними і перевіреними фірмами, у яких є досвід на ринку. Купити виноградних равликів для розведення пропонує в тому числі компанія Snails House https://ukraine.snails-house.com/jivi-ravluku/

Маточні стада продають за оптовими цінами і в порівнянні з іншими видами сільськогосподарської діяльності, витрати на закупівлю молюсків невеликі.

Крім самих істот для організації ферми необхідно:

  • приміщення (власники приватних будинків можуть облаштувати ферму навіть у себе в саду або в погребі);
  • вольєри і дошки, де істоти будуть жити, спати, харчуватися і розмножуватися https://ukraine.snails-house.com/farm-equipment/

Також з регулярних витрат будуть витрати на їжу та прикорм (вітаміни).

Швидке отримання прибутку
Якщо створювати равликову ферму в сезон активної життєдіяльності молюсків (теплу пору року, починаючи з кінця квітня і до середини жовтня), особини відкладуть ікру практично відразу після того, як ви облаштуєте їх місце проживання.

Виноградні равлики виростають до дорослого стану приблизно за рік.Період інкубації для сірих великих і малих молюсків менше – в разі розведення цього виду ви отримаєте новий приплід на продаж приблизно через 6-9 місяців.

Джерело:https://ukraine.snails-house.com

Реклама

Поширюйте

Коментуйте


Реклама