Життя

Основні особливості коллтрекінга

. 12266

 

Суть роботи коллтрекінга полягає в тому, що сервіс підміняє телефонні номери на сайті і показує замість них інші. Такі підмінні номера виступають ідентифікатором для розуміння, з якої реклами прийшов клієнт. Щоб підключити коллтрекінг, маркетологи повинні підключити власні номери до проекту або використовувати ті, які надає сервіс.


Завдяки коллтрекінгу фахівець з контекстної реклами або маркетолог бачить, які активності призводять лидов. А прослуховуючи дзвінки, записи яких передаються в особистий кабінет коллтрекінга, може оцінити їхню якість. Головна особливість коллтрекінга в тому, що він показує, яка реклама привела до дзвінку. Системи веб-аналітики можуть відстежити тільки джерела онлайн-конверсій. Але в тому, що стосується дзвінків, вони безсилі.

 

trek1

Calltracking - також зручна опція для ведення сайтів, які використовують інформацію про ліди в якості основи для подальшого просування. Прослуховуючи дзвінки і аналізуючи питання клієнта, фахівець розуміє, якої інформації не вистачає на сайтi. Можливо, варто додати схему проїзду, більш докладний опис товарів та iнше. Також деякi сервіси коллтрекінгу включають наскрiзну аналiтику.

Спрощена схема роботи така:

Прямий дзвінок клієнта на підмінний номер або ж виклик, який не отримав відповіді;

  • Перенаправлення сигналу на віртуальну АТС;
  • Практично миттєва переадресація на вільного менеджера з продажу;
  • Спілкування клієнта з менеджером з продажу — він повинен з'ясувати мету звернення для подальшого внесення інформації про клієнта в базу даних або CRM;
  • Формування звіту про генерацію лідів з реклами або ефективності відділу продажів.

trek2

Завдяки простій і функціональній схемі, адміністрація сайту буде в курсі про всі зверненнях комерційного або інформаційного плану. Використовуючи коллтрекінг, можна дуже легко аналізувати загальний рівень роботи колл-центру проекту, відслідковувати ефективність рекламних кампаній в інтернеті, перерозподіляти бюджет на рекламні кампанії в подальшому і в загальному підтримувати репутацію чуйного і професійного проекту.

Основними видами коллтрекінгу є:

  • Статичний. Найчастіше використовується для оголошень у газетах, на листівках, дошках оголошень, білбордах. Скільки джерел — стільки підмінних номерів.
  • Динамічний коллтрекінг. Використовується, в основному, для реклами, розміщеної в мережі. Банерів, оголошень пошукових кампаній контекстної реклами і т. д. Передає максимально детальну інформацію про джерело ліда, який прийшов онлайн.
  • Комбінований коллтрекінг.

Реклама

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама