Життя

Що треба знати про оплату за розподіл газу: відповідає "Кіровоградгаз"

. 10425

 

Спеціалісти ВАТ «Кіровоградгаз» на своїй сторінці в Фейсбуці надали відповіді на питаня, щодо оплати за розподіл газу мешканцями Кіровоградщини.

 

Це не додаткова плата за газ. Плату за розподіл відокремлено від ціни на газ. Тариф на розподіл для кожного облгазу свій, і він був затверджений НКРЕ КП. Тариф 1,02 грн. за 1 кубічний метр газу діє з січня 2020 року.

Якщо оселя не обладнана газовим лічильником, споживач користується лише газовою плитою, він сплачує за розподіл газу за нормою споживання, яка становить 5,39 кубічних метри на місяць на одну людину. Тобто у першому півріччі 2020 року споживач платитиме за розподіл газу 5,50 гривень на місяць.

Якщо споживач оплатив певну кількість газу наперед, він так само буде отримувати платіжки на розподіл газу, враховуючи те, що сплачуватиме за розподіл газу, виходячи з фактичного обсягу газу, використаного в минулому газовому році.

У січні за несвоєчасну оплату пені застосовуватися не будуть. Починаючи з лютого, оплату необхідно здійснювати до 20-го числа поточного місяця.

Оплату можна здійснювати у будь-якому банку України за реквізитами:
ВАТ «Кіровоградгаз»
п/р UA693235830000026008052913508
у Кіровоградському РУ АТ КБ «Приватбанк» МФО 323583

Також, мешканці Кіровоградщини повідомляють про те, що вже трапляються випадки, коли платіжка приходить на ім'я померлих.

Нагадаємо, оплачувати за цю послугу також можна онлайн.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама