Життя

Відмінності професійних болгарок від побутових

. 7239

 

Кутова шліфувальна машина — один з найбільш поширених інструментів в процесі проведення різних будівельних та побутових робіт. Прилад використовується для шліфування поверхонь, очищення від застарілого шару фарби або іржі, в деяких випадках навіть для нарізки металу, дерева, пластика, цегли. Електроінструмент актуальний і для побутового, і для професійного використання. Необхідно тільки розібратися, чим він відрізняється між собою.


 

Головні відмінності

bol
Електроінструмент, призначений для професійного використання, має істотні відмінності від того, який створений для побутового. В першу чергу це висока вартість. Серед відмінних рис професійного обладнання також варто виділити:

  • високу зносостійкість внутрішніх вузлів при тривалому використанні без перерви;
  • потужність не менш 1,6 кВт;
  • високу вагу за рахунок міцного корпусу і посилених внутрішніх компонентів;
  • малу ймовірність перегріву;
  • наявність додаткових функцій для полегшення роботи (наприклад, кожух від пилу).

Додатково професійні болгарки часто оснащуються декількома змінними насадками і спеціальною валізкою для зберігання комплектуючих.

Як вибрати модель КШМ?

При виборі інструмента в першу чергу звертають увагу на потужність приладу. Чим вона вища, тим більша ймовірність, що перед вами — професійна модель. Швидкість обертання диска, потужність приладу, якість збірки корпусу прямо впливають на ціну пристрою. Перш ніж купити болгарку на сайті allo.ua/ru/bolgarki/, необхідно визначитися з цими та деякими іншими показниками.

Реклама

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама