Життя

Чим інтернет-телебачення відрізняється від інших видів ТБ

. 5077

Багато глядачів, які чують слова «інтернет-телебачення» вдаються в питання: а чи варто його підключати? Відповідь очевидна — варто. Інтернет-ТБ складає серйозну конкуренцію супутниковим і кабельним системам. Це сучасний інноваційний формат мовлення, що поєднує в собі цифрове телебачення та розмаїття інтерактивних функцій.

 

У чому переваги інтерактивного ТБ

Сучасне інтерактивне телебачення стало втіленням всіх плюсів супутникового та кабельного підключення. Розглянемо детальніше деякі з переваг.

Простота підключення

Для того, щоб стати абонентом інтернет-телебачення, абсолютно не потрібні кабелі чи контракти. Достатньо лише підключити Smart TV до високошвидкісного інтернету. Якщо глядач не має такого телевізора вдома — не проблема. В такому випадку до телевізора під’єднується ТВ-приставка, через яку людина отримує доступ до телеканалів.

Онлайн кінозал

Інтернет-телебачення багате не лише телеканалами. Кожен абонент отримує доступ до бібліотеки кращих кінофільмів і нових серіалів. При цьому оплата за кожен перегляд не стягується — все це вже входить у вартість пакету.

Інтерактивні функції

Ще 30 років тому багато людей не могли зрозуміти, яким чином персонажі в західних кінофільмах ставлять перегляд телеканалу на паузу та/або перемотують запис. Тоді можна було припустити лише одне — вони записують абсолютно все на відеомагнітофон. Щоправда, все виявилося набагато простішим. В 1990-х телебачення з можливістю інтерактивного перегляду використовувалося на Заході, як то кажуть, на повну котушку.

Тепер мільйони українців мають можливість поставити будь-яку передачу на паузу, перемотати програму назад і вперед (вже переглянуте), а так само записувати улюблені передачі та телесеріали (записи зберігаються в спеціальному архіві протягом 14 днів). А якщо глядач не встигає на початок програми, не біда — завжди можна розпочати перегляд спочатку.

Батьківський контроль

Якщо потрібно обмежити доступ дітей до телеканалів для дорослих, можна скористатися функцією «батьківського контролю». У цьому випадку перегляд каналів стане можливим лише після правильного введення паролю.

Мультиекран та перегляд на будь-якому пристрої

Кожен абонент може підключити до 9 пристроїв на один заведений акаунт. Це означає, що рейтингові телешоу, фільми та серіали можна переглядати одночасно на Smart TV, мобільних пристроях та комп’ютерах. Для цього лише потрібно мати доступ до Інтернету.

Зручне керування підписками

Користувач може легко підключати, відключати та змінювати обрані пакети. Для цього варто зайти в особистий кабінет, та зробити свій вибір. А для повної зручності є функція автосписання, яка дозволяє автоматично стягувати плату за обрану підписку.

Швидкий старт телеканалу

Глядач може спокійно вимикати телевізор під час перегляду телеканалу. При наступному увімкненні він запуститься автоматично. Ця функція сподобається тим, хто звик до класичного вигляду ТБ.

Який сервіс краще обрати для перегляду інтернет-телебачення

З огляду на кодування телеканалів, яке завершилося в кінці січня 2020 року, популярність інтернет-ТБ зросла в рази. Колишні власники супутникових «тарілок» оцінили більшу кількість можливостей, які надає мовлення нового покоління. Також зацікавленість збільшує той факт, що рейтингові українські телеканали розпочали мовлення в якості HD. Це дозволило збільшити кількість якісних телешоу, фільмів і серіалів, що транслюються в ефірі.

Тому недаремно значна частка українських глядачів звертає увагу на інтернет-телебачення. Провайдери послуг пропонують функції, яких не має жоден інший із «традиційних» видів телебачення.

Одним із найвідоміших операторів є Divan.TV. Цей сервіс дозволяє переглядати рейтингові телеканали та світові кінохіти у відмінній якості зображення та звуку. До того ж, кожен глядач отримує доступ до добірки нових преміальних серіалів від провідних світових телеканалів — HBO, CBS, Starz, Showtime, та багатьох інших. Усе це доступно без додаткових доплат.

Ефіром телеканалів дуже зручно керувати — трансляцію можна зупинити, перемотати назад чи вперед або почати перегляд спочатку. Якісне ТБ доступне усюди, де є Інтернет, на Smart-телевізорах, мобільних пристроях та комп’ютерах.

Реклама

Поширюйте

Коментуйте


Реклама