Життя

Як працюватиме Укрпошта під час національних заходів протидії поширення коронавірусу

. 2671

 

Укрпошта продовжує працювати у звичайному режимі з урахуванням деяких змін.

 Про це повідомили у пресслужбі Укрпошти.

 

Компанія доставлятиме пенсії та товари людям поважного віку

Компанія й надалі доставлятиме пенсії та грошові виплати мільйонам клієнтів, особливо пенсіонерам, які є найбільш вразливою категорією можливого інфікування коронавірусом. Вони також зможуть здійснювати комунальні платежі вдома, отримувати побутові товари і продукти першої необхідності, щоб не піддаватися ризику і не йти в магазини, або в місця значного скупчення людей.

 

Посилки відправлятимуть і прийматимуть

Підприємство продовжить приймати і відправляти посилки в Україні та за її межі.
Крім того в компанії нагадують, за інформацією Всесвітньої організації охорони здоров’я, процес отримання посилок - є безпечним для здоров’я людей.

 

Анонсують можливий брак персоналу

Керівництво Укрпошти попереджає, що на час введення карантину в навчальних закладах, можливий брак персоналу в певних відділеннях та дільницях. Однак, підприємство буде робити все можливе, щоб такі випадки були виключенням та мінімізувати можливі незручності для наших клієнтів.
Якщо працівник Укрпошти не може залишити малолітню дитину на час карантину в навчальних закладах, він має звернутися до свого керівника, щоб оформити відпустку або віддалений доступ роботи та провести цей час вдома.

 

Безпека працівників

Укрпошта стежить за розвитком ситуації і робить все можливе, щоб робота працівників підприємства залишалась й надалі безпечною. Зокрема, на випадок поширення інфекції підприємство має запас респіраторів та більше ніж 100 тисяч масок. Найближчим часом поштові відділення, сортувальні центри та офісні об’єкти будуть забезпечені більш ніж 11000 дезінфекторами.

В той же час, кожен працівник, у разі виявлення будь-яких симптомів хвороби, в першу чергу, має звернутися до лікаря, повідомити свого безпосереднього керівника та уникати будь-яких контактів з колегами та клієнтами, залишаючись на самостійному карантині.

Якщо у листоноші виникають будь-які сумніви про незадовільний стан здоров’я клієнта, роботодавець рекомендує уникати контакту з ним та попередити начальника відділення про таку ситуацію.

За наявності будь-якого ризику для здоров’я співробітників, керівництво Укрпошти залишає за собою право вносити корективи в режим роботи відділень та надання поштових і фінансових послуг.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама