Життя

New Balance - новатори зі світу спорту

. 1797

 

Для тих, хто цінує в одязі практичність і лаконічний зовнішній вигляд, New Balance стане безсумнівним фаворитом в питаннях формування спортивного і повсякденного лука.

 

real 1585139813

New Balance - історія і сучасність

Історія знає багато імен, які змінювали не тільки свою вузьку нішу, але і підхід в цілому до індустрії. Саме таким став Вільям Райлі. Все почалося з досить простого і в той же час геніального спостереження - куряча лапа наштовхнула інженера на створення трьохточкового супінатора, який би забезпечив кращу стійкість п'яти взуття в русі. Така технологія жива і виражена в мільйонах варіацій з різною кількістю точок опори і сьогодні, проте ідея залишається. І це було першим кроком до створення відомого кожному сучасникові бренду. Але не цим знаменита компанія і її творець, хоча вектор безумовно був закладений в самому початку. Протягом усього свого розвитку New Balance можна назвати постійним новатором світу спорту і повсякденного одягу. Ідеї ​​втілені і доречно застосовані в звичайних речах дизайнерами і технологами після видозмінювалися і модернізувалися ще сотні разів конкурентами, але саме NB були першими. Створення бігових кросівок з поліуретановим язичком, унікальні протектори, і багато іншого - це лише деякі знакові події, які вивели компанію на ринок усього світу з авторитетною але невеликої фабрики з пошиття взуття на замовлення.

На даний момент бренд займає місце в трійці найуспішніших в США - безсумнівно важливий показник довіри клієнта, і це цілком виправдано. Адже продукція Нью Беленс визнано вважається однією з найбільш технологічних і якісних в своїй категорії. Це не найдорожчий бренд, і цінник в порівнянні з рівнем виконання досить демократичний. Але те, що ви отримуєте за невелику вартість безумовно є значною перевагою серед основних конкурентів. Крім того грає роль і те, що фірмові речі NB часто рекламуються та й просто використовуються знаменитостями. Відомі люди зі світу спорту, політики шоу-бізнесу - New Balance - це стильно і модно. Така репутація безсумнівно стає ще одним приємним доповненням до вашого образу. Ну і звичайно варто відзначити виняткову довговічність: взуття, одяг, аксесуари прослужать вам ще довгі роки після покупки при цьому не розгубивши своїх початкових якостей і відмінного зовнішнього вигляду. Придбати фірмову продукцію можна в брендовому інтернет-магазині, представленому в Україні офіційно. Звичайно ж це означає підтримку, гарантію і відмінну якість, що надається маркою в кожній деталі. А ще в магазині діють регулярні знижки на обрані позиції - можливість вигідно придбати відмінні брендові товари зі значною вигодою.

Реклама

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама