Життя

5 речей, які стали дешевшими у період карантину

. 5487

Карантин вдарив по кишені як бізнесу, так і звичайних споживачів. В цей час кожен виживає як може. Хтось – підвищує ціни на продукти першої необхідності, а хтось робить знижки, аби лише був товарообіг і продажі. «Гречка» підготувала для вас підбірку тих товарів і послуг, які подешевшали і зараз їх купувати вигідно.

unnamed copy copy copy copy copy copy

Книги

У період карантину робота видавництв фактично зависла. Через карантин нові книги не ідуть в друк та й можливість презентувати їх на одній із найбільших книжкових подій України – «Книжковому Арсеналі» - відпала. У пошуках економії Уряд вже робив заяви про те, що перш за все скорочуватиме видатки на культуру і просування читання і книговидання. На щастя, такі плани поки відклали, але впевненості в завтрашньому дні поки нема. Тому, бажаючи триматись на плаву, різні видавці та книгарні роблять знижки до 70%. Чудова нагода затаритись і давно омріяними книгами для себе, і подарунками для друзів на майбутнє.

Одяг

Квітень - період middle sale у брендів масмаркету. Раніше, за покупками ми б пішли у торгові центри, а зараз хороші знижки від брендів можна ловити в онлайні. Звичайно це вам обирати, чи купувати за вигідною ціною весняну сукню, у якій поки можете сходити хіба в супермаркет. А от купити демісезонну куртку по знижці, якщо знаєте, що вона вам точно знадобиться, чи взуття за вигідною ціною таки варто.

Навчальні курси

Якщо маєте час – то вас чекають простори самоосвіти. Окрім того, що безліч платформ відкрили у вільному доступі свої онлайн курси, в онлайн пішла і низка офлайнових проектів, аби не втрачати час і заробітки. Раніше їх тренінги коштували великих грошей, а зараз вони пропонують пройти навчання за тією ж програмою сидячи вдома врази дешевше, а як результат отримати диплом. Тож заходьте на омріяне навчання і перевіряйте, чи не підготували для вас смачні пропозиції.

Доставка

Зараз багато магазинів пропонують безкоштовну доставку різними компаніями, аби тільки ви придбали товар саме в них. Це зручно у період, коли треба залишатись вдома.

Нерухомість

Ріелтори в Києві вже завили про обвал цін на ринку оренди житла. До Кропивницького ця тенденція настільки швидко не дійшла, проте, якщо ви планували купити житло і вже маєте заощадження, то слідкувати за цінами на квартири варто. Великі шанси, що натрапите на бажане житло за вигідною ціною.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама