Життя

Як освятити паску вдома самостійно

. 4933

 У Кропивницькому храм ПЦУ на селищі Гірничому не проводитиме відкритого богослужіння на Великдень, у зв’язку з рішенням Священного синоду ПЦУ.

 OoBRwAVepHJLW4oZHrQt

Про це поідомив священник Руслан Сорак.

Враховуючи заборону масових релігійних заходів – звичайні спільні посвячення великодніх страв для мирян у храмах та на прихрамовій території не проводити, щоби не допускати скупчення людей.

Також можна організувати, за домовленістю з відповідними закладами, завчасне (протягом днів Страсної седмиці) освячення великодніх страв у місцях їхнього виробництва та продажу, з проханням, щоби під час придбання віруючі були письмово інформовані, що їхні страви вже освячені православним священнослужителем.

У разі, якщо миряни не мали можливості у жоден з перелічених способів отримати благословення, в день свята в час після прочитання відповідних молитов про благословення у храмах, окропити їх святою водою, адже вона освячується «щоб усі, що черпають і споживають, мали її на очищення душ і тіл, на зцілення пристрастей, на освячення домів і на всяку користь велику».

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама