Життя

Цікава творчість: чим зайняти себе та дітей вдома

. 2097

Коли доводиться більшу частину життя проводити у квартирі чи будинку, у якийсь момент ідеї для розваг закінчуються. Особливо складно родинам з дітьми різного віку. Мультики, настільні ігри, активності у побуті — це, звичайно, добре, але досить швидко набридає. Чим зайнятися, якщо вільного часу вдосталь, а фантазія вже не працює? Пропонуємо вам кілька цікавих ідей для сімейного дозвілля. Все, що вам знадобиться для їх реалізації — гарний настрій та приладдя для творчості, яке можна легко замовити в інтернет-магазині «АШАН» — https://auchan.ua/tovary-dlja-tvorchestva/.

 

Screenshot 1 copy copy

Для всієї родини

1. Привести до ладу сімейний фотоархів. У сучасному світі більшість кадрів робиться та зберігається у цифровому вигляді. Але кожна, без винятку, родина має паперовий архів фотографій. Пропонуємо придбати великі гарні альбоми та наклеїти туди фото у хронологічному порядку. Використовуйте наклейки, оформлення для скрапбукінгу, пишіть на сторінках історії фотографій. Це ще й корисна розвага, яка допоможе дітям дізнатися історію родини.

2. Картини за номерами. Фантастичне заняття, яке дозволяє кожному відчути себе справжнім митцем! Ще одна величезна перевага таких полотен — малювати їх можуть по черзі декілька членів родини. Все, що необхідно — полотно, мольберт, фарби та пензлики. Таке творче заняття чудово заспокоює, дає змогу відволіктися від негативу. У дитини воно розвиває моторику рук, терпіння, здатність присвячувати довгий час одному заняттю.

3. Рукоділля. Зізнайтеся — ви завжди мріяли навчитися красиво вишивати або ж в’язати. Коли є чимало вільного часу, це якраз слушний момент. На допомогу вишивальницям-початківцям приходять спеціальні схеми за кольорами. Завдяки їм можна створити справжні шедеври, а потім подарувати їх своїм близьким.

4. Квілінг. Цікаве хобі, яке лише набирає широкої популярності. Це напрям у рукоділлі, коли створюються цікаві сувеніри зі спеціального паперу. Ними також прикрашають альбоми, коробки із подарунками, листівки тощо. За допомогою квілінгу можна навіть створити об’ємні фігурки. В «АШАН» продається спеціальний папір для даної техніки.

5. Створення стінгазети. Оберіть тему, залучіть дітей до створення ілюстрацій, віршів та «репортажів». Для розваги знадобиться великий аркуш паперу, фарби, ножиці, клей, олівці та фломастери. Картинки можна малювати або ж вирізати зі старих журналів та газет. 

Реклама

Поширюйте

Коментуйте


Реклама