Життя

Куди віддати речі на благодійність в Кропивницькому?

. 5933

 

Якщо ви вже перебрали одяг та речі на карантині, або ще тільки плануєте, однак не знаєте, що потім з цим робити, то “Гречка” підготувала варіанти.

 5 things

Ваші вживані або майже нові речі можна або продати на інтернет-барахолках, або віддати на благодійність.

Приміром, віддати до магазину Dobrostore в Кропивницькому. Кошти від продажу одягу підуть на утримання волонтерсько-громадського простору Krop:hub.

– Концепція нашого благодійного магазину така, що люди приносять нам речі, які можна продати. Мова йде про одяг у гарному стані і більш-менш модний. Наприклад, частина речей в магазині – з моєї шафи. Це дуже багато речей з етикетками: замовляла в інтернеті й не підійшло. Також речі, які одягали один-два рази на урочистості і більше їх не вдягнеш. Це і дитячі речі, які купувала на виріст, а дитина їх так і не вдягла. Впевнена, у кожної дівчини у шафі є склад, на випадок «коли я схудну/поправлюсь, – розповіла засновниця Dobrostore Катерина Колтунова.

Одяг, речі та навіть продукти можна віддати до “Дому Милосердя”, який опікується безхатьками та тими, хто опинився в складній життєвій ситуації.

Книги можна віддати до обласної бібліотеки імені Чижевського або благодійному проєкту “Армія SOS Кропивницький”. Кошти від продажу книг “Армія SOS Кропивницький” йдуть на допомогу військовим.

Для тварин речі, ліки та корм приймають “Щасливий пес” та організація захисту тварин “БІМ”.

Адреси місць, куди можна віддати речі, одяг та продукти на інфографіці.

bb1

 Фото з вільних джерел

Поширюйте

Коментуйте


Реклама