Життя

Дійсність електронного поліса ОСЦПВ

. 1943

«Автоцивілка» онлайн або в агента

 

real 1590680035

Юридична сила електронного договору ОСЦПВ узаконена постановою КМУ в листопаді 2019 року. Автовласникам більше не потрібно мати при собі та пред'являти представникам дорожньої поліції паперові документи. Достатньо завантажити електронний поліс на смартфон. Зручність нововведення оцінило доволі багато водіїв. Але залишаються ті, хто сумнівається у справжності віртуального ОСЦПВ.

«Автоцивілка» онлайн або в агента

Агент, який продає продукт, володіє мистецтвом переконання клієнта звернутися до СК, з якою він співпрацює. Не кожна людина здатна протистояти натиску, відмовитися від непотрібних додаткових послуг. Перевірити справжність бланка під час його покупки в агента неможливо. Для захисту паперових документів використовуються мікротекст, спеціальне чорнило, антисканерна сітка. Але біля точок продажу немає УФ-ламп та іншого обладнання для перевірки.

Можливості страхових шахраїв зростають: фарби з особливими властивостями продають в магазинах, антисканерні сітки й мікротекст можна точно повторити завдяки певним друкарським маніпуляціям.

Купівля ОСЦПВ у СК «Арсенал Страхування» онлайн, придбання полісів на офіційних сайтах інших страховиків – набагато простіший і надійніший варіант, ніж покупка в агентів, з декількох причин:

 • автовласник самостійно приймає рішення, попередньо оцінивши вартість продукту, додаткові умови, привілеї;

• справжність документа можна перевірити трьома способами: на сайті Моторного бюро, по QR-коду чи телефоном гарячої лінії МТСБУ;

• придбати ОСЦПВ можна в будь-який зручний час за ціною, нижчою, ніж у точках роздрібних продажів.

Оцінюючи швидкість оформлення і простоту перевірки оригінальності, можна впевнено сказати, що e-ОСЦПВ більш надійне з погляду захисту від підробок у порівнянні з паперовими бланками.

Додаткова гарантія безпечної покупки – правильний вибір постачальника послуги. Страхова компанія повинна бути у списку діючих організацій МТСБУ, публікувати на офіційному сайті статистику, розміри виплат, мати велику кількість клієнтів.

Реклама

Поширюйте

Коментуйте


Реклама