Життя

ПриватБанк допоможе бізнесу Кіровоградщини піднятися після карантину, зрізавши кредитні ставки

. 2252

ПриватБанк з 25 травня знижує ставки за всіма кредитними програмами фінансування малого бізнесу та підприємців, щоб допомогти українському бізнесу подолати наслідки карантину. Антикризові умови фінансування підприємців діятимуть до кінця 2020 року. 

 

123

Вперше за історію банку зниження кредитних ставок поширюється не лише на нові, а й на всі чинні кредитні угоди з малим бізнесом. Нові умови фінансування впроваджуються автоматично. Для кредитування за зниженими ставками підприємцям не треба заповнювати будь які заяви чи відвідувати відділення банку.

За словами Голови правління ПриватБанку Петра Крумханзла, таке рішення ПриватБанку - безпрецедентне для українського ринку, особливо в період, коли підприємці потребують не антикризових порад, а дієвих рішень.

Зниження вартості кредитних ресурсів впроваджується за всіма програмами підтримки малого бізнесу, як інвестиційними кредитами, так й програмами лізингу та фінансування оборотних коштів, за виключенням клієнтів, яким вже надані “кредитні канікули” чи реструктуризацію боргу, або які мають прострочену заборгованість.

Дешеві ресурси - це реальна і суттєва підтримка бізнесу, що потребує допомоги через карантин, - розповідає Ростислав Масло, директор Кіровоградської філії ПриватБанку. - Уже сьогодні більше 1520 клієнтів - представників малого бізнесу Кіровоградщини, а це 626 юридичних осіб та 896 підприємців регіону, можуть отримати доступне фінансування за зниженими ставками. Клієнтам, які вже користуються кредитними програмами банку, розмір кредитної ставки буде зменшено автоматично”.

Докладніше про зниження ставок та про кредитні програми ПриватБанку для бізнесу можна дізнатися на сторінці kredit.pb.ua.

За даними дослідження банківського ринку, проведеного GFK Ukraine у 2019 році, рахунками та іншими послугами ПриватБанку користуються 57% українських юридичних осіб та 76% приватних підприємців.

Реклама

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама