Життя

Як встановити кондиціонер непрофесіоналу

. 1922

Звісно, кращим рішенням буде звернення до майстрів, які знають всі тонкощі і нюанси щодо встановлення кондиціонерів і здатні на високому якісному рівні оперативно виконати всі роботи. Але можна це зробити і власними силами. Якщо відповідально підійти до даного питання - результат буде зовсім не гірше.

image1

Монтаж кондиціонера власними силами

Перед тим, як встановити кондиціонер https://eldorado.ua/air-conditioners/, важливо розуміти, що до цього питання слід підходити без поспіху, ретельно виконуючи кожен етап. Починати роботи слід з вивчення інструкції побутової техніки, яка йде в комплектації. Там чітко вказані всі етапи монтажу.

1. На першому етапі слід визначитися з місцем, де будуть розташовані внутрішні і зовнішні блоки спліт-системи. Для цього слід взяти до уваги, що висота розташування внутрішнього блоку повинна бути не менше 10 сантиметрів від стелі. При цьому важливо, щоб на відстані 2 метри перед самим пристроєм не було інших предметів, адже це може негативним чином позначитися на його функціональності. Монтаж зовнішнього блоку здійснюється на кронштейнах з відступом 20 сантиметрів від стіни.

2. У стіні, де будуть кріпитися блоки спліт-системи, потрібно пробити отвір для монтажу мережі комунікацій. Йдеться про фреонової магістралі, яка забезпечує рух холодоагенту, дренажну трубку і електропровід.

3. Далі виконуються роботи по встановленню зовнішнього блоку. Після того, як ви переконалися в надійності кріплення на кронштейнах, можна братися до приєднання всіх комунікацій. Внутрішній блок встановлюється в останню чергу. Показники товщини труб, які необхідно використовувати, можна подивитися в інструкції. Потрібна довжина і форма можуть бути створені самостійно за рахунок застосування труборізів і вальцювання.

image3

4. Після завершення під'єднання всіх трубок потрібно усунути повітря з охолоджувальної системи за рахунок вакуумного насоса. Також важливо прибрати всю зайву вологу і виключити ймовірність виникнення витоку фреону, промастивши ділянки з'єднання герметиком.

Важливу роль відіграє підключення електропроводки до спліт-системи. За рахунок наявності окремого електропроводу можна забезпечити надійний захист техніки від замикань і перевантажень мережі.

image2

Реклама

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама