Життя

Безпечна купівля кліматичної техніки в Інтернеті

. 1669

Кліматична техніка - кондиціонер, котел або бойлер, ці придбання вимагають значних матеріальних витрат. Грамотно інвестувати в покупку, треба переконавшись в тому, що постачальник устаткування безпечний.

 

 

Как безопасно покупать климатическую технику в интернете

Якщо в звичайному магазині Кропивницького можливо візуально оцінити товар і перевірити необхідну комплектацію, то при покупці онлайн, є ризик отримати неякісний або бракований товар, підробку.

Для безпечної покупки кліматичного обладнання, фахівці Інтернет Магазину кліматичних рішень, на сайті https://vencon.ua/ , рекомендують звертати увагу на наступне.

Дозвільні документи

Законослухняний продавець має документи підтверджуючі право на торгівлю таким обладнанням. Також надійні постачальники підписують договір з виробником на реалізацію - сертифікат дистриб'ютора. Продавці, у яких, є можливості для власного сервісу, складають угоду про надання гарантійних зобов'язань.

Цю інформацію легко перевірити на сторінках сайту-продавця. Коли такого розділу немає, тоді треба обов'язково запросити у менеджера необхідні копії. Варто задуматися про придбання коштовного устаткування в іншому місці, у разі якщо магазин не дозволяє звернутися до служби підтримки або відмовляється представити ліцензію і сертифікати.

Власний персонал

Специфіка магазину побутової та промислової кліматичної техніки передбачає штат кваліфікованого персоналу, на кожному етапі:

• консультанти колл-центру

• відділ продажу

• проектний відділ

• технічні фахівці

• працівники складу

Можливість утримувати власний штат співробітників говорить про те, що компанія міцно влаштувалася на ринку і намагається забезпечити покупцеві максимально якісний і тривалий сервіс. Послуги з монтажу, відповідно з гарантією, повинні виконувати сертифіковані фахівці і компанії.

Гарантійні зобов'язання

Забезпечення клієнта сервісною підтримкою, гарантійним і після гарантійним обслуговуванням показник того, що продавець піклується про якість техніки, що продає.

Цінова політика

Ще одним заходом буде порівняння вартості обладнання інтернет-магазину з конкурентами. У порядку речей, якщо прайс відрізняється незначно. Коли продавець кліматичної техніки відверто демпінгує, тобто відчутно знижує ціну на високотехнологічний товар, який не може бути дешевим, це повинно наводити на додаткові питання.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама