Життя

МФО чи банк – де взяти вигідний кредит?

. 2887

Останнім часом українці дуже часто почали брати позики в МФО, тим самим створюючи суттєву конкуренцію банкам. Проте, і мікрофінансові організації, і великі банки мають як певні переваги, так і недоліки. Тому, перш ніж позичати гроші, потрібно розібратися, який з цих варіантів буде найвигіднішим і що саме допоможе вам успішно позичити гроші.

Які переваги мають МФО?

Дуже часто МФО може бути єдиним місцем, де можна оформити кредит онлайн за короткий проміжок часу, коли гроші потрібні справді терміново.

Зокрема, можна виділити такі плюси:

  • Для того, щоб отримати позику, вам потрібно мати з собою тільки ваш паспорт та ідентифікаційний код – не потрібна застава, різноманітні довідки чи поручителі. Відповідно, це робить процес отримання позики легким та зручним;

  • Більше 90% позитивних рішень на користь клієнта;

  • Час здійснення усієї операції мікропозики не перевищує 10-20 хвилин;

  • Не потрібно приходити самому в офіс, оскільки є можливість подати заявку та отримати гроші цілодобово через інтернет.

Якщо взяти для прикладу компанію Loany, то можна отримати позику онлайн на картку за декілька хвилин. Для цього потрібно зайти на сайт, заповнити анкету і дочекатися рішення. Після того, як ви заповните вашу заявку на сайті, її буде розглянуто протягом 5-10 хвилин. Після цього ви зможете укласти договір за допомогою смс-кода і отримати кредит онлайн без відмови. За потреби ви можете попросити про консультацію – з вами зв’яжуться представники компанії, розкажуть детальну інформацію стосовно умов і дадуть відповіді на всі ваші питання, які будуть виникати в процесі розмови.

Мінусом МФО залишаються порівняно високі відсотки за користування кредитом. Тому, беручи кредит у МФО, потрібно розрахувати свою платоспроможність, а у випадку затримки виплат замовити послугу пролонгації кредиту.

Які переваги банків можна назвати?

Незважаючи на популярність МФО, люди часто звертаються до послуг банків. Основними причинами є те, що:

  1. Відсоткова ставка відносно невисока і коливається у розмірі від 30 до 50 відсотків.

  2. Якщо вам потрібна велика сума грошей в борг, то ви зможете її отримати. В порівнянні з банками МФО оперує малими сумами близько 15-20 тисяч гривень, в той час, коли банк може надати 100, 200 або і 300 тисяч гривень за потреби.

  3. Всі ваші дані будуть в цілковитій безпеці, адже при пошуку МФО в Інтернеті є ризик натрапити на шахраїв.

Проте, не потрібно забувати, що для оформлення позики в банку ви повинні підтвердити свій дохід і принести усі необхідні документи. Якщо сума кредиту велика, вам знадобляться поручителі або майно під заставу. В банках працюють окремі відділи, які перевіряють кредитну історію, аналізують доходи людини і після цього приймають рішення. Якщо у вас погана кредитна історія, то швидше за все ви отримаєте відмову. Все це займає певний час, тому не варто розраховувати на швидке отримання грошей.

У той час, коли в МФО ви зможете отримати гроші за декілька хвилин, в банку цей процес може затягнутися на декілька днів або і тижнів. За кількістю відмов банки України набагато перевищують МФО.

Реклама

Поширюйте

Коментуйте


Реклама