Життя

Чим годинник Apple Watch 4 Nike відрізняється від інших представників четвертої серії

. 2071

 

Смарт-годинники від Apple вже кілька років поспіль лідирують на ринку. Нещодавно спільно з компанією Nike було розроблено новий пристрій, що стане надійним помічником для любителів активного способу життя. Ми розпитали спеціалістів інтернет-магазину Stylus.ua, чим відрізняється apple watch 4 від годинника четвертої серії Nike та які можливості відкриваються перед власниками.

 

 

image2 copy

Головні відмінності та особливості

За словами спеціалістів Stylus.ua, смарт-годинник четвертої серії apple watch nike має такі вдосконалення в порівнянні зі звичайним Apple Watch 4:

  • Гучніший динамік з доброю чутністю та чистим звуком.
  • Покращений акселерометр з фіксацією перегрузки до 32 g.
  • Вдосконалений гіроскоп для кращої фіксації показників.
  • Спеціальний спортивний ремінець від Nike тепер одразу поставляється в стандартному комплекті. Браслети виконано з нейлонових волокон, що мають світловідбиваючі властивості.
  • Оновлені циферблати, що поєднуються з новими ремінцями.
  • Фірмові додатки для тренувань — Nike Training Club та Nike Run Club.

image1 copy

Функціональні можливості Apple Watch Nike

Як зазначалося вище, головною відмінністю моделі є можливість встановити фірмовий софт, що допомагає в тренуваннях з різних видів спорту любителям і професіоналам. Водночас в моделі присутні усі спортивні функції Apple Watch 4.

Додаток Nike Training Club об’єднує в собі майже 200 безкоштовних тренувань для людей різних рівнів фізичної підготовки. Тут можна знайти популярні добірки вправ, розроблені фахівцями компанії Nike — від йоги до силових тренувань. За допомогою софта ви можете скласти індивідуальну програму навантажень, що дозволяє досягати поставлених цілей за короткий термін.

Утиліта Nike Run Club створена для шанувальників бігу. Датчик GPS дозволяє відстежувати траєкторію та швидкість чи підраховувати, скільки часу залишилося до досягнення мети. Влаштовуйте онлайн змагання зі своїми друзями: завдяки софту можна приймати виклики, мотивувати одне одного, встановлювати рекорди тощо.

В інтернет-магазині Stylus.ua представлено широкий вибір смарт-годинників від Apple. Обирайте той, що вам до смаку. Приємної купівлі!

Реклама

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама