Життя

Практичне рішення для кожного автомобіліста

. 1683

 


Сьогодні одним з найбільш затребуваних різновидів мастильних матеріалів для двигуна є моторне мастило 15W-40, комплексний асортимент якого можна знайти в інтернет-магазині Oil2Go.

 

 

real 1592397095

При підборі експлуатаційної рідини для проходження планового техобслуговування ДВЗ автовласники керуються кількома основоположними критеріями. Серед них першорядне значення мають рекомендації виробника автотранспортного засобу щодо допусків API, ACEA та ILSAC, а також в'язкісно-температурні характеристики речовини, що класифікуються за стандартом SAE J300.

Сьогодні одним з найбільш затребуваних різновидів мастильних матеріалів для двигуна є моторне мастило 15W-40, комплексний асортимент якого можна знайти в інтернет-магазині Oil2Go.

Відмінні особливості автооливи 15W-40

У переважній більшості випадків такий продукт виготовляється на напівсинтетичній або мінеральній основі, збагаченій збалансованим комплексом функціональних присадок. Він застосовний до бензинових моторів та дизелів легкових автомобілів, легкого комерційного й вантажного автотранспорту як вітчизняного, так і зарубіжного модельного ряду.

В'язкість 15W-40 рекомендується для авто із значним пробігом, так як використання більш густого мастила мінімізує зазори, що утворилися через природне стирання деталей у процесі експлуатації. Таким чином поліпшується прийомистість силового вузла та динаміка розгону.

Постачальник високоякісних автомобільних олив
Компанія Oil2Go реалізує надійну автохімію з вищеописаною в'язкістю, до переваг якої можна віднести:

  • стабільність властивостей у широкому температурному діапазоні (від -20 до +45 °C);
  • прекрасні протизносні, антикорозійні, протизадирні та миючі показники;
  • протидію відкладенню шкідливого осаду завдяки утриманню забруднень, що утворюються у результаті роботи двигуна, у завислому стані.

Представлений до продажу асортиментний ряд має сертифікати відповідності, а його транспортування та зберігання супроводжуються дотриманням усіх встановлених норм.

Реклама

Поширюйте

Коментуйте


Реклама