Життя

Що подарувати чоловікові на день народження: топ 5 оригінальних ідей

. 3812

 


До дня народження коханого чоловіка готується кожна жінка, прагнучи здивувати його незвичайним подарунком, який він надовго запам'ятає. Але що робити, якщо цікаві ідеї в голову так і не прийшли, а до події залишилося зовсім мало часу? Спеціально для такого випадку ми склали топ 5 варіантів презентів, які порадують вашого чоловіка своєю оригінальністю.

 

young handsome man holding present box 1194 11499

Квадрокоптер або іграшки на пульті управління

Існує думка, що всередині кожного дорослого чоловіка живе дитина, яка як і раніше любить іграшки. Що дивно, це дійсно так! Дуже багато представників сильної статі будуть тільки раді, якщо отримають в своє повне розпорядження машинку або вертоліт на радіоуправлінні, а деякі оцінять більш дорослу іграшку, а саме квадрокоптер.

Міні бар

Навіть якщо чоловік п'є спиртне рідко, то напевно у нього є найулюбленіший алкогольний напій. Так чому б не подарувати йому персональний бар? При цьому, він може бути у вигляді невеликої класичної шафи або ж в більш оригінальній формі, наприклад барильця, глобуса, музичного інструменту, сейфа і так далі.

Сертифікат

Йдеться про подарункові сертифікати, які ви можете придбати на https://giftmall.com.ua/on/podarki-muzhchine-na-den-rozhdeniya завдяки дійсно великому маркетплейсу, ваш коханий може вибрати собі те, що йому точно потрібно і про що він так давно мріяв. Таким чином ви, як то кажуть, "вб'єте двох зайців": точно вгадаєте з презентом і ваш чоловік нарешті отримає те, про що давно мріяв, але з якихось причин не говорив про це раніше.

Офісне або масажне крісло

Дуже багато чоловіків хотіли б мати персональне крісло на коліщатках, за типом тих, що стоять в кабінеті начальників різних офісів. Вони не тільки є досить таки статусними, але ще і дуже зручними. А якщо ваш чоловік багато часу вдома проводить за комп'ютером, то цей презент точно його обрадує. Якщо ж ви зупините свій вибір на масажному кріслі, то воно крім своєї основної функції буде надавати ще й оздоровчу.

Купони на виконання бажань

Їх ви можете знайти в численних магазинах подарунків, або ж виготовити самі. Такий презент може підкупити будь-якого своєю креативність, крім того, ваш чоловік буде дуже радий, якщо його маленькі побажання будуть виконуватися. При цьому, ви можете самі вписати варіанти того, що готові виконати, або ж довірити цю місію дружину і дізнатися про те, чого б саме йому хотілося.


Ви можете вибрати будь-який з варіантів нашого топа, грунтуючись на характері свого коханого чоловіка і будьте впевнені, ваш подарунок стане для нього дійсно приємним сюрпризом!

Реклама

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама