Життя

Засмагати в масках і рукавичках: розвінчуємо міфи про туризм і коронавірус

. 2445

 

Коронавірус вплинув на туризм не лише тому, що місяцями сфера туризму була заморожена через карантин, а й тому, що після відновлення туристичного відпочинку ситуація з COVID-19 породила нові міфи. Натомість “Гречка” вирішила розібратися в деяких міфах.

pexels photo 4127646

У цьому нам допомогла начальниця відділення турагенції Tez Tour у Кропивницькому Вікторія Виходець.

За її словами, здебільшого зміни чекатимуть на персонал, що обслуговуватиме відпочивальників. Хоча наразі з'явилось чимало фейкової інформації про нововведення на відпочинку за кордоном.

 

Міф №1: Купатися і засмагати на території готелів треба в захисних масках і рукавичках

 

через GIFER

– Це очевидний фейк. Персонал готелю дійсно буде постійно носити засоби захисту, проте не туристи. Але при перельоті, а точніше в аеропорту, носіння масок буде обов'язковим, – каже Вікторія Виходець.

 

Міф №2: Скасування системи харчування “Все включено”

 

через GIFER

– Системі харчування все включено – бути! Але з деякими змінами. Тепер не треба буде самостійно накладати собі їжу в тарілку, це за Вас робитиме персонал ресторану. Вся їжа буде знаходитися за склом і персонал надаватиме її без обмежень.

 

Міф №3: Треба надавати довідку про відсутність у вас коронавірусу

 

через GIFER

– Це також не правда! Скрізь потрібно буде проходити вимірювання температури: при поселенні, в ресторанах, на пляжі. Та до цієї процедури ми з вами вже звикли, – зазначила представниця турагенції. – Подорожувати стане навіть комфортніше! З'явиться дистанція між лежаками на пляжі. Після кожного гостя дезінфікуватимуть як номери, так і столи й стільці в ресторанах. Робитимуть навіть дезінфекцію багажу.

Нагадаємо, детальніше “Гречка” вже писала про старт туристичного сезону в умовах коронавірусу.

Фото pexels.com, гіфки gifer.com

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама