Життя

Чому важливо захищати свій сайт від DDoS-атак

. 2244

DDoS-атака, якщо коротко – це процес, коли зловмисник відправляє на сайт безліч помилкових запитів ніби від імені користувачів. Їх більше, ніж конкретний ресурс, в силу своєї пропускної здатності, може обробити. Результатом стає те, що сайт просто перестає працювати й приймати запити реальних користувачів, або ж він починає працювати настільки повільно, що відвідувачі з нього йдуть.

 

Зазвичай у подібних атак дві поширені цілі. Перша – "покласти" ресурс і вимагати у власника викуп за повернення його в нормальний робочий стан. Це такий тіньовий бізнес, який приносить шахраям колосальні гроші. Друга мета – знищити конкурентів. Атака має сенс, якщо конкурентний бізнес запускає новий товар, продукт, важливі продажі тощо.

Захиститися від шахраїв просто - на сайті www.datagroup.ua/ru/smb/hmarni-rishennia/zahist-vid-ddos-atak ви знайдете можливість підключення спеціальної послуги. Компанія "Датагруп" вже понад дев'ять років займається тим, що запобігає подібне шахрайство і рятує своїх клієнтів від великих фінансових і репутаційних втрат.

Чи можна захиститися самостійно?

В Інтернеті є способи, які нібито дозволяють самостійно розв'язати цю проблему з найменшими витратами. Але важливо пам'ятати: подібними атаками займаються професіонали своєї справи. Щоб їм протистояти, потрібно бути як мінімум на кілька кроків попереду - а це для звичайного користувача недоступно. Потрібно спеціалізоване програмне забезпечення і колосальний досвід. Так, можливо, ви зможете протистояти якимось новачкам, але якщо конкуренти серйозно візьмуться за справу - вони знайдуть виконавців, яким будь-які легкі методи здадуться смішними.

Особливості захисту від "Датагруп"

Щоб забезпечити клієнтам максимально якісний захист "Датагруп" користується технологіями від Arbor Networks — а це найпотужніший гравець ринку, одна його назва є гарантією якості послуг. Робота з сайтами багатоступенева, фільтрація максимально якісна. Клієнти отримують високий рівень відмовостійкості, а також можливість запустити захист в найкоротший час після реєстрації.

Гнучка цінова політика теж до речі - цінник формується на основі потреб конкретного бізнесу, так що за зайві можливості переплачувати точно не доведеться. Компанія "Датагруп" пропонує вигідну послугу кожному власнику сайту.

Реклама

Поширюйте

Коментуйте


Реклама