Життя

ТМ «Ласунка» подорожує Україною! Запроси Свято до свого міста!

. 3081

 

Цього літа ТМ «Ласунка» вирушила у подорож країною, аби подарувати своїм шанувальникам яскраві емоції та незабутні спогади! Адже можливості зустрітися на традиційному «Святі морозива» поки що немає. Тож компанія «Ласунка» знайшла рішення! Саме тому наш чарівний пікап з величезною фігурою морозива відвідує міста України з метою зробити їх мешканців трохи щасливішими!

 

logo2tif 5ee8b03a366f6

Вже завтра «Виробник щастя» завітає до П’ятихаток та Олександрії! Він буде зупинятися у різних місцях та дивувати усіх, хто опинився поруч!
Фірмові подарунки, яскраві повітряні кульки та обов’язково смачне морозиво отримає кожна дитина, яка зустріне наше незвичайне авто! Але це ще не все! Фото на згадку, не тільки, буде зберігати чудові спогади про зустріч із «Ласункою», та ще і може стати виграшним квитком у нашому конкурсі!
Все, що необхідно від вас – завантажте своє фото з яскравим пікапом на наш сайт https://svyato.lasunka.com та збирайте лайки. Той, хто збере найбільшу кількість – стане переможцем та отримає надзвичайний приз – велосипед від ТМ «Ласунка»!
У найближчий час ми завітаємо до:
08.07.2020 – П’ятихатки, Олександрія
09.07.2020 – Сміла
10.07.2020 – Черкаси
11.07.2020 – Кропивницький

7894

І це ще далеко не все, адже нові міста додаються кожний день! Дізнатись детальніше про маршрут, умови конкурсу та запросити нас завітати до вашого міста можна на сайті https://svyato.lasunka.com
Тож чекайте «Виробника щастя» у своєму місті та не проґавте можливість отримати подарунки від компанії «Ласунка»!

Реклама

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама