Життя

Як оформити електронний ОСЦПВ: покрокова інструкція

. 2528

Електронний поліс ОСЦПВ оформлюється без поїздок в офіс — швидко та просто. Вся процедура від подачі заяви до укладання договору виконується на сайті страхової компанії онлайн за 15–20 хвилин. Сплачена страховка відразу приходить на e-mail у вигляді pdf-файлу, який можна зберегти в смартфоні та видрукувати на принтері. Експерти СК «УНІКА» склали коротку покрокову інструкцію з купівлі автоцивілки через інтернет.

 

Крок 1. Вибір страхової компанії

Насамперед варто пильно вивчити компанію: переглянути звіти на офіційному сайті та пошукати назву організації в незалежних рейтингах в журналі «Insurance Top: регіони» (або на сайті forinsurer.com). При виборі подивіться на фінансові показники діяльності страховиків, що представлені на сайті mtsbu.ua в розділі «Показники діяльності СК»: розмір статутного фонду, обсяг страхових резервів, рівень та терміни страхових виплат за паперовими й електронними автоцивілками. Перед купівлею розрахуйте вартість поліса автострахування онлайн, дізнайтеся розмір франшизи та поцікавтеся наявністю опції прямого врегулювання збитків.

Крок 2. Заповнення заяви

Виберіть тип транспортного засобу та місто реєстрації власника автомобілю, а потім натисніть «купити онлайн» під описом стандартної або розширеної автоцивілки. На наступній сторінці внесіть дані про себе та автомобіль у відповідні поля заяви. Деякі пункти можна вибрати з переліку. Перед відправлення заяви уважно перевірте інформацію на відсутність помилок.

Крок 3. Перевірка оферти

Страховик надасть вам посилання на оферту, яке ви отримаєте поштою або ж одразу побачите на екрані. Перевірте дані ще раз і «пробийте» оферту у базі МТСБУ, де вона повинна бути зареєстрована. Перейти в базу можна безпосередньо з пропозиції за прямим посиланням. Другий варіант — ввести код реєстрації на сайті policy-web.mtsbu.ua.

Крок 4. Сплатіть страховку

Якщо оферта є в базі та відомості правильні, оплатіть страховку ОСЦВП на авто онлайн банківською карткою Visa або Mastercard. Оплату можна здійснити протягом дня до 00:00.

Крок 5. Перевірте автоцивілку у базі МТСБУ

Коли автоцивілка прийде на e-mail, зайдіть ще раз на сайт policy-web.mtsbu.ua для перевірки поліса ОСЦПВ онлайн у базі МТСБУ. Договір набуде чинності через 1–30 днів після оформлення (термін вибирає страхувальник).

Реклама

Поширюйте

Коментуйте


Реклама