Життя

Купуємо комфортні жіночі халати та піжами: на що звернути увагу

. 5114

Як сказав один чоловік: треба купувати таку піжаму і халат, щоб їх не хотілося знімати при виході з дому. А які вони улюблені домашні наряди, як їх вибрати, пропонуємо розглянути в цій статті.

 

Важливі характеристики жіночих піжам 

Почнемо наше маленьке дослідження з найважливіших аспектів при виборі жіночої піжами і халата, вони повинні:

  • бути зручними

  • подобатися візуально

  • бути комфортними для тіла

Саме ці, здавалося б, само собою зрозумілі моменти впливають на якість сну і те, наскільки речі будуть зручними в домашній обстановці, наскільки в них буде комфортно спати і виконувати домашні справи (поратися по будинку, дивитися ТБ, відпочивати за філіжанкою кави й т. п.).

Піжамні тканини

При купівлі першим ділом треба оцінити схему кольорів і фасон виробів, але перш, ніж не дізнаєтеся з якої тканини зшитий халат або піжама, не приймайте рішення про покупку. Адже якщо вам стає погано при дотику синтетичних матерій, то наскільки приємним буде сон в піжамі з низькосортного штучного шовку?

Необхідно уважно вибирати матеріал, з якого шиється домашній одяг і, якщо ви все таки, вирішили придбати річ зі штучної тканини, то вибирайте вироби відомого бренду. В такому випадку навіть синтетичні матеріали будуть високої якості, а значить і більш комфортні при експлуатації.

Так, будь-який виріб, жіноча піжама, халатик, нічна сорочка таких марок як італійські Mia-Mia, Mia-Amore, Mia-Diva та подібних їм буде в рази комфортніше дешевого безіменного аналога.

Ну а краще всього побалувати себе і купити домашні наряди з натуральних або сумішевих тканин. Наприклад, бавовна радує затишній м'якістю та ніжністю, а шовк не втомлюється дивувати красою і приємними дотиками до тіла.

Модельний ряд

Завдяки багатій фантазії дизайнерів ми можемо вибирати улюблені домашні речі серед безлічі фасонів халатів і піжамок:

  • класика — халатик на запах, піжамка з широкими брюками і сорочки вільного крою з ґудзиками, особливо розкішно виглядають шовкові моделі

  • піжамка з шортами, капрі або бриджами зручна для прохолодної і теплої пори, для неї підійде компаньйон - халат з такої ж тканини

  • романтичні моделі — для особливих вечорів, шиються з витончених матерій (натуральний і штучний шовк, мереживо, атлас), як правило, короткі, що дозволяє демонструвати красу рук і ніг

Як бачимо, модельний ряд більш ніж багатий, завдяки чому можна вибрати ту саму піжамку і у комплект до неї — халатик.

Будьте завжди гарні, тіште себе гідною домашнім одягом, а заощадити на покупці допоможе інтернет магазин Афродіта, що пропонує купити халати і піжами відомих марок Італії, Голландії та інших країн за ціною прямого постачальника.

Реклама

Поширюйте

Коментуйте


Реклама