Життя

Як безпечно купити в кредит ноутбук або смартфон?

. 6270

Осіння коронавірусна хвиля не за горами. Щоб не розорити сім'ю, є сенс купить ноутбук в кредит : виплати частинами майже непомітні для сімейного бюджету. Як оформити кредит в онлайн-магазині Vodafone?

 

no

Вибираємо оптимальну модель

На сайті представлені офіційно допущені на український ринок моделі смартфонів і ноутбуків від провідних виробників. Головний критерій - мета використання:

  • для навчання та офісної роботи без завантаження потужних графічних редакторів досить бюджетних варіантів універсального типу;
  • дизайнери та програмісти підбирають моделі з потужним процесором, великим екраном і продуктивними відеокартами;
  • для геймерів, крім максимальної пам'яті, важлива деталізація дозволу екрану, хороша система охолодження і об'ємна акустика.

Вибираємо кредитні пропозиції

Найбільш вигідний варіант кредиту пропонується відразу при перегляді моделі. Зараз актуально пропозицію під 0,01% річних з виплатою від 15 до 36 місяців. Для того, щоб ознайомитися з усіма умовами кредитування, зайдіть на спеціальну сторінку онлайн-магазину Vodafone. Покупці можуть вибирати пропозиції від КредитМаркет, ПУМБ, ОТП банк, Альфа Банк.

no2

Кожен кредитор розмістив на сторінці магазину актуальну пропозицію для потенційних позичальників. На що варто звернути увагу:

Грейс-період. Це термін пільгового кредитування без відсотків або за символічною процентною ставкою. У таблиці кредитів легко порівняти пільгові терміни з повним кредитним періодом.

Разова комісія. Банк бере за відкриття кредиту одноразову фіксовану комісію або послуги за оформлення кредиту. Залежно від банку сума може складати від 0 до 500 грн.

Реальна річна ставка по кредиту. Згідно з українським законодавством кредитор зобов'язаний повідомити позичальника про реальні витрати, які несе боржник за максимальний термін споживчого кредиту (1-3 року). Тут зібрані всі передбачені договором витрати позичальника:

  • початковий внесок або одноразова комісія;
  • щомісячні комісії і касове обслуговування;
  • витрати в пільговий і стандартний період.

Реальна кредитна ставка автоматично знижується при збільшенні терміну кредитування.

Порівняйте умови, вибирайте найпривабливіші і купуйте надійну техніку заздалегідь, не чекаючи шкільного або карантинного ажіотажу.

Реклама

Поширюйте

Коментуйте


Реклама