Життя

SweetCV: зручний інструмент для швидкого створення резюме

. 2595

 Створення резюме для пошуку роботи займає чимало часу навіть у досвідчених людей. Що вже казати за новачків. Щоб правильно себе презентувати роботодавцеві, необхідно добре структурувати документ, ознайомивши читача зі своїми вміннями.

 1

Не менш важливим залишається питання візуального оформлення резюме. Щоб скласти надважливий для будь-якого спеціаліста документ, шукачі звертаються по допомогу у мережу Інтернет.

Існує досить велика кількість платних і безкоштовних інструментів. Проте майже усі з них або занадто дорогі, або пропонують зразки документів, погано адаптовані до вимог українського ринку праці.

Що пропонує український конструктор SweetCV?

На сайті SweetCV відвідувач може сформувати резюме онлайн українською мовою з використанням безкоштовних шаблонів та зразків. Реєстрація проста, інтуїтивно зрозуміла і не займає багато часу.

Користувач може:

  • створити одразу кілька варіантів документів для різних вакансій;
  • використати будь-який шаблон або зразок;
  • відредагувати створені резюме з можливістю відновлення попередньої версії;
  • змінювати шаблони, мову, зовнішній вигляд і розстановку блоків;
  • обирати розміри, стиль шрифту та колір тексту;
  • завантажити готовий варіант у PDF-форматі або розіслати за допомогою посилання;
  • відстежувати успіхи документа у власному кабінеті.

Найцікавіша і найважливіша інформація для шукачів роботи та поради щодо формування CV користувачі конструктора знайдуть у блозі та в посібнику з резюме.

Зразок оформлення резюме без досвіду роботи для різних професій дозволить новачкам швидко знайти оптимальний варіант документа і легко його заповнити.

До того ж, конструктор SweetCV розроблено українською ініціативною командою, яка невтомно продовжує додавати системі нових можливостей і функцій.

 Реклама

Поширюйте

Коментуйте


Реклама