Життя

Якщо автодилер, то тільки офіційний

. 1964

Автосалони вважаються найбезпечнішим місцем придбання автомобіля. Проте чи так це насправді? Залежить від самого салону. Адже разом з офіційними представниками компаній-виробників розмістилися сотні «сірих дилерів»

real 1597671204

Автосалони вважаються найбезпечнішим місцем придбання автомобіля. Проте чи так це насправді? Залежить від самого салону. Адже разом з офіційними представниками компаній-виробників розмістилися сотні «сірих дилерів», які здатні на все, аби отримати клієнта. І хоча серед них інколи трапляються добросовісні продавці, більшість усе ж таки використовує не надто чесні схеми торгівлі.

«Офіціали»: безпека і гарантії

Офіційні дилери — прямі представники виробників автомобілів, які уповноважені здійснювати торгівлю своєю продукцією. В Україні їх не так багато. Корпорація «УкрАвто» — єдина, яку визнали на міжнародному рівні, яка має власні виробничі потужності та найбільшу мережу салонів і сервісів по всій країні (у Новоархангельську в тому числі). Докладніше про їхню діяльність та умови купівлі авто можна знайти на сайті https://novoar-sto.ukravto.ua/.

Переваги офіціалів полягають в:

  1. Отриманні гарантії від виробника, яка поширюється не лише на сам автомобіль, але й на лакофарбове покриття, оригінальні запчастини, стійкість кузова до корозії, ремонтні роботи.
  2. Наявності всіх документів на продаж, транспортування, розмитнення.
  3. Забезпеченні безкоштовного виконання всіх технічних та ремонтних робіт упродовж гарантійного терміну.
  4. Додаткових послугах: страхуванні, оформленні реєстрації, кредитуванні та ін.

Попри те, що ціна транспортного засобу в офіційних салонах на порядок вища, вона забезпечує такими плюсами, які не просто перекривають цю різницю, а в майбутньому ще й дають змогу економити.

«Сірі»: доступність та асортимент

Як показує практика, українці, вибираючи автосалон, першочергово керуються: ціновою політикою, репутацією компанії, відгуками та чужим досвідом, територіальною близькістю та розміром першого внеску. Порівняно низька вартість — це головна перемога неофіційних дилерів.

«Сірі» автосалони завжди пропонують знижки, із задоволенням торгуються, обіцяють сервісні роботи, співпрацю з банком. На ділі це частіше всього просто пусті слова. Подекуди вони пропонують купити моделі машин відомих марок, які офіційно ще не вийшли на наш ринок. Проте на цьому їхні світлі сторони завершуються.

Для нас досі залишається загадкою, чому люди звертаються до сумнівних контор, коли зовсім поруч є надійні компанії, які створюють клієнтам вигідні умови для покупки нових машин.

Реклама

Поширюйте

Коментуйте


Реклама