Життя

Кернел iнвестує у транспортну інфраструктуру Кропивницького

. 2980

 

Компанія Кернел розпочала реалізацію програми з відновлення транспортної інфраструктури у регіонах присутності компанії. Про це повідомив Микола Мірошниченко, Директор з логістики Кернел.

457

Частка перевезень продукції Кернел автотранспортом зростає щосезону. За підсумками 2019/2020 маркетингового року компанія збільшила обсяги транспортування вантажівками на 10,5% – до 3,78 млн тонн. Водночас Кернел збільшує обсяг інвестицій для вирішення питань, пов’язаних з незадовільним станом автомобільних доріг і транспортної інфраструктури.

Рік тому компанія розпочала програму з відновлення транспортної інфраструктури. Щоб вантажні автомобілі, які перевозять насіння соняшнику на олійноекстракційні заводи Кернел, не обмежували прохідність легкового транспорту в містах, для них зводять спеціально обладнані майданчики. Наразі завершується будівництво першого такого паркінга для перевізників у Кропивницькому.

«Минулого року ми взяли в оренду ділянку площею понад два гектари на в'їзді до Кропивницького, і вже найближчим часом ми плануємо запустити на цьому місці цілодобовий паркінг. Він вміщуватиме до 80 вантажних автомобілів, які перевозять насіння соняшнику на заводи компанії, – додає Микола Мірошниченко. – Тим самим ми зменшимо навантаження на міську інфраструктуру, приберемо зайві машини з дороги, встановимо порядок і правила роботи для перевізників, які хочуть з нами працювати».

Окрім паркомісць для вантажівок, на території облаштовується побутовий блок з місцями для відпочинку і харчування водіїв, санвузлами та душовими кабінами. Однак вони запрацюють після повного зняття карантинних обмежень.

Відкриття автостоянки у Кропивницькому заплановано на вересень. Такі ж паркінги Кернел збудує в Чорноморську Одеської області, а також у Старокостянтинові Хмельницької області.

Реклама

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама