Життя

Які бувають радіатори: обираємо потрібну модель

. 3854

У якості систем опалення будинків та квартир найчастіше використовують батареї. Вони розсіюють тепло по всій кімнаті за допомогою конвекції та випромінювання. Щоб приміщення рівномірно прогрівалося, необхідно використовувати відповідні батареї. Їх потужність обирається відповідно до площі кімнат. Різні типи радіаторів підходять до різних систем опалення.

 

бт

Чавунні

Такі радіатори, виготовлені з металу, виглядають сучасно і симпатично. Моделі-бюджетники досить компактні і мають акуратну поверхню. Ретро-вироби можуть мати ливарні малюнки, які стануть особливістю інтер'єру, надаючи певний відтінок старовини.

Алюмінієві

Ці батареї вельми стильні й не дуже дорогі. Термін експлуатації досягає близько 15-20 років. У них низький тиск, тому нейтральна вода не приносить ніякої шкоди міцності пристроїв. Основна перевага — невелика інерційність.

Біметалеві

Зазвичай використовуються в багатоповерхових будинках, в яких система опалення має дуже високий тиск. Такі радіатори витримують скачки і перепади. Також матеріал не піддається корозійним пошкодженням.

Сталеві

Моделі з сучасним дизайном, малою масою і відмінною віддачею тепла.

Отже, визначатися з типом варто, виходячи з власних уподобань в матеріалі і деяких критеріях.

Умови використання

У старих багатоповерхових будинках досить часто наявні застарілі системи опалення. З цієї причини варто вибирати прилад в залежності від його стійкості до різних умов. Найбільш зносостійкими є радіатори з чавуну, адже вони зроблені з лиття високої якості. Також вони мають відмінні технічні параметри.

У квартиру в новобудові найкраще купити батарею з алюмінію, біметалу в магазині Алло за посиланням https://allo.ua/ru/radiatory/. Вони дуже міцні, витримують гідроудари, стійкі до корозії і мають стильний зовнішній вигляд.

У приватних будинках, що мають власні опалювальні системи, можна встановлювати абсолютно будь-який тип пристроїв. Але важливо врахувати робочий, обпресувальний тиск, особливо в умовах експлуатації. Останнє включає в себе інерцію тепла чавуну або додаткове газоутворення у батарей з алюмінію.

Реклама

Поширюйте

Коментуйте


Реклама